Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debreceniek! Petőfi tér...

Debreceniek! Petőfi tér környéke tényleg annyira szörnyű?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor belefutok olyan internetes véleményekbe, hogy mennyire katasztrófa a hely. Egyszer láttam egy videót, amiben benne volt, mint mi hasonlít a Hős utcára és ez volt az egyik példa.

Most is volt egy bejegyzés, hogy ajánlanátok-e szabaduló-szobát Debrecenben és poénból sokan a Petőfi teret írták.


(Én itt lakok a közelben 20+ éve. Annyira nem látom szörnyűnek, mint amik a vélemények róla.)


2022. nov. 21. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a közelmúltig az volt, most szépen fel lett újítva, térfigyelő kamerákkal, szóval már nem olyan vészes, szemben a nagyállomásról ez továbbra se mondható el
2022. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen!
2022. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az nagyon lepra környék a mai napig. A nap minden szakában csövesekkel és drogosokkal van tele.
2022. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%
Fuuuuuuu.Osztálykirándulásra megyünk szerdán vonattal.A Petőfi tér tele van drogosokkal kB.13 évesek füveznek +hajléktalanok.Ha Pestre mennél Debrecenből vonattal nem kell.Megérkeztél
2022. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, itt lakok kb vele szemben, továbbra is azt mondom, a felújítás jót tett neki, van még hova fejlődni, de mostmár a nagyállomás rosszabb, idáig forma-forma volt 😅
2022. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs vele.
2022. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: Heti egyszer megfordulok arra és a környéken nőttem fel, plusz éltem 8 évet Budapesten. Van viszonyítási alapom és tapasztalatom is, hulladék környék.
2022. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maga a tér tényleg lepusztult, én egy közeli kis utcában laktam, ami már nyugisabb volt. Nekem nem volt sosem problémám, nem kötöttek belém soha és jó volt, hogy közel volt minden. Azért boltba csak jártam a Petőfi térre is és annyira nem volt zavaró. Persze vannak lecsúszott alakok, hajléktalanok, ahogy általában a vasútállomások környékén mindig. Azért én sosem éreztem, hogy félnem kéne, igaz már egy jó ideje elköltöztem onnan. De ahogy látom nem sokat változott azóta sem a környék.
2022. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
A Nagyállomás az igazán putri! Mind az épület, mind az emberek. Elég gyakran megfordulok arra és láttam már 1-2 érdekes figurát. Hétköznap fényed délelőtt többször láttam már rendőröket is az állomás előtt járőrözni, úgyhogy csak óvatosan arrafelé!
2022. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Én a Petőfi téren nőttem fel, most is mellette lakok..hát elég borzasztó, főleg este/éjszaka. Ugye mondanom sem kell, tele van vidékről beutazó cigókkal, akik falkában járnak, balhéznak, üvöltöznek éjjel. Akkor csövesek is előfordulnak, bár ők kb a legveszélytelenebbek..akkor nyílt prostitúció zajlik..nem egyszer az ablakom alatt működnek a “szolgáltatók”.. én nőként egyedül nem merek lemenni a sarki boltba sem sötétedés után. Nem tudom, a felújított térrel mennyit fog javulni a helyzet..a zeg-zugokba, sötétebb kisutcákba így is bejárkálnak a fentebb említett egyedek..
2022. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!