Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van rá bármi esély, kiderüljön...

Van rá bármi esély, kiderüljön melyik szomszéd zajong állandóan?

Figyelt kérdés
1 hónapja folyamatosan dübörgő-kopogó hangokat hallok, sajnos itt papír vékonyak a falak, 4 db háztömb ér itt össze, az a baj, vagy 200 ember lehet mert a hang terjed. Eddig átmentem és megkérdeztem 3-4 családot ők is hallják de nem tudják azonosítani honnan jön a zaj forrása, vagy tagadják, de nagyon bosszantó, nem aludtam tegnap 1 percet sem. Mit tudnék tenni? Van ötletetek, hogyan tudnám kideríteni ki ez az érzéketlen új lakó?
2022. dec. 5. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A zaj pillanatában ki kell rohanni, és hallgatózni az ajtóknál. Egy idő után meglehet a tettes. Bár kérdés, mire mész vele.
2022. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam cska az a baj, hogy a 2 tömb ami körül ölel, az egyikbe van kódom de oda is 4-5 perc mire feljutok a feltételezett szomszédokhoz, addigra lehet szünetet tartanak. Bár ha viszek széket ki tudja.....A másik tömbbe nincs kódom se
2022. dec. 5. 10:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor össze kell beszélni a tömbökkel.
2022. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az lesz felveszem a kapcsolatot a közös képviselővel. Vagy átfúrom a falat
2022. dec. 5. 11:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Éjszaka fúrnak?
2022. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem fúrásnak mondnám, olyan mintha valaki oda verné a sarkát miközben fel alá sétál. (nem szexhang, az más, sajnos az is volt pár éve de már leléptek.)
2022. dec. 5. 12:09
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos volt szxhang?:D Ember, ha nem bírod, hogy más is él a környéken, költözz tanyára:D
2022. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Átfúrod a falat...mi vagy te, a Falfúró? :D Azzal aztán mit fogsz elérni?
2022. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lakókkal össze kell fogni és birtokvédelmi eljárás közjegyzőnél. Bár ha másokat ennyire nem zavar rajtad kívül, akkor azért gondolkozz el, nem-e túlreagálod.
2022. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 köszi!
2022. dec. 5. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!