Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ausztriai magyarok miután...

Ausztriai magyarok miután kiköltöztek miért költöznek haza vissza Magyarországra pár év után?

Figyelt kérdés
Angliai, Német dettó.
2022. dec. 17. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én sok ismerőstől kérdeztem már meg, aki visszaköltözött. Mind azt mondta, nem tudtak beilleszkedni, a helyiek nem fogadták be őket, meg az itteni barátok, kapcsolatok hiányoztak nekik, mert kint nem tudtak ilyet kialakítani.
2022. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az én ismerőseim azért, mert a párjuknak honvágya volt. Esetleg teherbe ve...akarom írti teherbe esett a magyarországi nőjük, meggondolta magát a csaj a kiutazasról. Itt marad a gyerekkel MO-n. Apjok is hazajött, vagy ismerek olyat aki 1-2 évet még kint maradt, pénzelte a csajt majd hazajött ő is...mert itt van a családja.

A szingli ismerőseim mibd kint maradtak. Nem volt visszahúzó erő.

2022. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sopron mellett lakok, aki egyszer itt elkezd ingazva kint dolgozni az általában kint is marad. Persze ez speciális eset,itt fel órát utazol és euroban kapod a fizud, nap végén meg hazaersz és hétvégente meg a barátokat is meg lehet látogatni ha mondjuk az ország más részéből koltoztél ide, pár száz km nem tétel autopalyan. Persze egy átlag 1500 euro ilyen euro árfolyammal több mint 600 ezer, és évi 14 x jön, szóval el lehet3 belőle éldegélni szepen
2022. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!