Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső lakóval mit lehetne...

Felső lakóval mit lehetne tenni, ha már többször kértem udvariasan?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve mintha csorda vonulna a fejemen, reggel erre kelek és még este 10-kor is megy a dübörgés. Állításuk szerint a 4 éves gyerekük és több udvarias kérés ellenére figyelmen kívül hagyják, hogy ez egy társasház és zavarnak mást. Mit lehetne tenni? Mi lehet a következő lépésem?

2022. dec. 30. 13:25
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
48%
Sajnos társasházban nincs sok lehetőséged ezen változtatni. Esetleg közös képviselővel beszélni, vagy ha vannak más lakók is, akiket zavar, velük összefogni... Kitartást!
2022. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Veszel nekik egy jó vastag játszószőnyeget a gyerekszobába.
2022. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azt már felajánlottam, és ők se vettek.
2022. dec. 30. 13:53
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

1# A közös képviselő mit fog csinálni?:) Ne röhögtess:)


Egy gyereket elég nehéz féken tartani panel lakásban. Felnőtt ember, ha kicsit erősebben lépked azt is hallani. Régebben rengeteg konfliktus volt mert sokan fapapucsban jártak otthon:) Annak is van hangja. Mint a lódobogás.


A család felett laknak még van emelet? Ha igen, akkor kérd meg őket legyenek benne egy játékba. Mondd azt, hogy felmérést végzel a panel épület zajelvezető képességéről. Dübörögve menjenek, néha ugráljanak stb:) Aztán meglátod a hatást.

2022. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%
Igyál meg lefekvés előtt egy sört, hátha akkor nem képzelsz egy 4 éves gyereket csordának, hanem inkább alszol.
2022. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
Menjél fel hozzájuk mérgesen minden egyes alkalommal, reggel kócosan, pizsamában. Meg fogják unni. De nem túlzás ez? Felettem is lakott rohangászós kisgyerek, de nem hasonlítanám a dobogást-futkosást csordához. Nem okozott akkora problémát.
2022. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A társasházakban sajnos van áthallás. Elképzelhető, hogy ami te elefántvonulásnak hallasz az csak normális életvitelszerű hang.


Engem már jelentett fel az alsó szomszéd emiatt. A rendőrök kijöttek rákérdeztek mit csinálok. Én elmondtam, hogy csak élem az életem normális zajongással (este kilenckor zuhanyzom, szombaton délelőtt porszívózom és mosom). Ezután elmentek és nem történt semmi. Állítólag még kétszer feljelentettek de a rendőrök nem foglalkoztam velem.


A társasházban éles sajnos azzal jár, hogy hallod a szomszédaidat. Ha ezt idegesít akkor költözni kell.

2022. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekért gyűlöltem meg a társasházat egy hónap után, tehetetlen vagy ilyen szerencsétlen szomszédságot ha kifogsz. Soha nem laknék ott többet.
2022. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Engem is feljelentett az alsó szomszédom mert hangosan járkáltam. Pedig elmentem a nappaliból a konyhába, meg ilyenek. Elgurult a gyógyszerem mikor kijöttek a rendőrök, gondoltam ha hangoskodást akar megkapja. Azóta itthon edzek, kettlebellezek, sírva jött fel könyörögni hogy hagyjam abba. Panel az ilyen, a sima életvitelnél halkabb dolgok is áthallatszanak.
2022. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
9. Akkor elmesélhetnéd a nagy titkot, miért nem tud a te fajtád normálisan, a sarkát a padlóhoz döngetés nélkül, emberszerűen járni? Az emberek 90%-ékának érdekes nagyon tökéletesen megy a normális menés.
2022. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!