Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire veszélyes Budapest?

Mennyire veszélyes Budapest?

Figyelt kérdés
Max pár óra hosszara mennénk én és egy barátnőm várost nézni meg beulni valahova.

2023. máj. 8. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Meg kell tanulni az "aluljárós sétát". Azaz, bárki hozzátok szól, vagy csak úgy néz ki, mintha meg akarna szólítani, a tempón nem változtatva, rá se nézve sétáltok tovább, mintha ott se lenne.

Egyébként az egyik legbiztonságosabb főváros Európában. Bár én a többi fővárosban se éreztem veszélyben magam (már amiket meglátogattam), és a leggázabb környékein laktam Budapestnek (a Nyugati sem számít hajnalban se annak, Keleti pláne nem), és még így se éreztem magam soha veszélyben. Úgy se, hogy nő vagyok.

2023. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem veszekyes a Nyugsti ejjel se!!! A Nyugati fobejarataval szembeallva bal oldalon van egy nagy keszenleti rendorors!! Rogton rohannak a rendorok orditozaskor. Tapasztalat.


Nem is mernek hangosjodni

2023. máj. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen veszélyekre gondolsz?

Egy két és fél milliós városban előfordulnak bűncselekmények balesetek stb stb szóval ha ezektől félsz vidd a barátnődet kávézni falura.

2023. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Az a kerülettől környèktől ès az időponttól függ.



Líbiánál biztos biztonságosabb!


Van ahol este nem csatangolnèk szívesen.


F/35

2023. máj. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne Pesterzsébetre vidd randizni, főleg ne a Jókai utcába sötétedés után:D

Amúgy Budapest legnagyobb része teljesen biztonságos.

2023. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ultolsó, laktam a Jókai utcában, de ordibálós részegeken kívül semmivel nem találkoztam ott. Pedig az évfolyamtársam akkor a Tátra utcánál szállt át, és még ő is mondta, hogy mekkora retek környék, egy barátomat meg leütötték Pesterzsébet városközpontjában a panel előtt a kocsmáknál, és kizsebelték. De velem - lekopogom - tényleg soha semmi nem történt, pedig abban az évben csak mocsokrészegen jártam haza, mert annyira gyűlöltem ott lakni, mert nyomasztó volt. De engem soha nem ért semmi atrocitás ott sem.
2023. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!