Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecen tényleg ilyen borzalm...

Benedek5 kérdése:

Debrecen tényleg ilyen borzalmas város?

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 09:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%
Eddig is a legszennyezettebb levegőjű város volt Debrecen, ezt még tovább súlyosbították a dilettánsok a belváros teljes egyirányúsításával. Most bárhova mennél ami tőled olyan közelségre van már akár, hogy a szemeddel oda látsz egy hatalmas brutális nagy kört kell menned az autóval, hogy odajuss, ráadásul még elvettek egy sávot az autósoktól, hogy a buszközlekedés az bezzeg kétirányú maradjon. Nem segítettek se a gyalogos forgalmon, se a buszforgalmon, az autósforgalmat pedig bekrepáltatták, a város levegője pedig még szennyezettebb mint valaha. Bennfentes információk szerint az illetékesek látják, hogy ezt nagyon elszarták de a beismerés az kizárt, most már így marad ahogy van.
2023. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
38%
Debrecen elerte mar a 90% betelepitett pakisztani stb kulfoldi (3. vilagbeli) ember aranyt?
2023. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%

Debrecen egy mélyedésben fekszik, ahol sokszor megáll a levegő. Télen akkora szmog van, hogy már most meg lehet pusztulni, na majd erre jön rá az akksigyárak hatalmas rákkeltő szennyezése, ami majd szépen akár hetekig is benn marad Debrecenben. Nem kell nagy jósnak lenni, hogy meg fog szaporodni a különféle betegségek száma.


A közlekedésszervezés hihetelenül dilettáns, ezt megfejeli az, hogy a debreceni autósok (és emberek) többsége tajték p@raszt. Aki nem akar napi szinten infarktust, vagy idegbetegséget kapni az nem száll kocsiba, és ugye a hasznavehetetlen kirakat tömegközlekedést se választja, marad a kerékpározás ami viszont az említett dilettáns forgalomszervezés és p@raszt autósok miatt életveszély.


A belváros tele van hajléktalanokkal akik mindent öszeszemetelnek, sz@rnak, f@snak, hugy@znak, ha épp nem a sétálókat, vagy a lámpáknál az autósokat zaklatják. A környező településekről rendszeresen járnak be a dakoták, hőzöngeni, lopni, k@rválkodni a város főterén.


A fideszesek kínaikkal kötött gyárépítési paktuma miatt a városban már most ugrásszerűen megnőtt a sárgák száma, akik kilóra veszik meg az ingatlanokat, irgalmatlanul felverve az árakat még a környező településeken is, miközben az átlag debreceni fizetés az országos szint legalján van.


A minden állami pénzzel kitömött fideszes városvezetés arra képtelen, hogy a város egyetlen aluljáróját ami Nagyállomással köti össze a várost alap szinten emberi használatra és elfogadható állapotba hozza, több évtizede tele van mocsokkal, sz@rral, h@ggyal, totál le van pukkanva, és egyszerűen képtelenek alap szinten rendbe tenni mert nem érdekli őket. Ugyanez jellemző az egész városra, amit Papplaciék nem használnak, vagy nem lehet rá kiírni egy NER nyertes közbeszerzést azzal nem foglalkoznak, ezért olyan a buszállomás, az utak állapota, vagy az akár csak pár éves használhatatlanná koszolódott kerékpárutak állapota.


Jöhetnek a fideszbirkák éltetni a gazdáikat és lehurrogni azt amit írtam, de megcáfolni nem fognak tudni.

2023. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
És szerintetek jól teszem ha a középsuli elvégzése után ahogy összegyűlik a pénz elköltözök debrecenből pl szegedre hogy ott kezdjek új életet és ott maradjak a halálomig?
2023. aug. 20. 20:51
 15/35 anonim ***** válasza:
2023. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, szerintem igen, de ha már el akarsz költözni akkor inkább Nyugat-Magyarország. De Szegedet is ki lehet próbálni aztán ha nem tetszik onnan is dobbanthatsz.
2023. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
voltam ott szegeden 4x vakációzni és nekem nagyon bejött!!!!
2023. aug. 21. 07:36
 18/35 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy csak túl sok a nyíregyházi :) Azok mindig is utálni fogják Debrecent. Egyebként az én városomnak is van egy ilyen kisbolygója, tehát tökéletesen megértem mindkét felet. A szegedieknek egyébként Budapest a fixációjuk. A koszos, undorító fertő, ami egyben legyőzhetetlen konkurens is. Most hogy mindkét helyet a szocik irányítják, a politikától begőzölt agyúak persze eldugulnak. Legnagyobbat persze a Kecskemétiek röhögnek az egészen, kényelmes távolságra a frusztrált városoktól :)
2023. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
79%

Igen, menj Szegedre vagy Pécsre.

Átutazóban voltam Debrecenben de eleg visszataszító volt.

2023. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
50%

Két vagy három éve turistaként nyáron töltöttünk három napot Debrecenben és nagyon tetszett. Az Aquaticum kültéri része nagyon színvonalas volt, a belvárosi éttermek kínálata is minőségi, elektromos rollerrel közlekedtünk főleg, az autót a szálloda parkolójàban hagytuk, amikor csak lehetett.


Nem éltem ott soha, de nekem teljesen más volt a benyomásom, mint amit a fentebb olvasott sok negatív vélemény megfogalmaz.


Az emberek kedvesek, udvariasak voltak, nem volt semmilyen problémánk.

2023. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!