Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valami tipp hogy hogyan...

Valami tipp hogy hogyan állhatnék bosszút a zajos szomszédon?

Figyelt kérdés
1 éve albérlők költöztek felénk. Elvált férfi egyedül, néha jött a kislánya is hozzá, aki folyamatosan rohangált egész nap és sikítozott. Sajnos egy pár hónapja a volt feleség költözött be a gyerekkel. Azóta még több a rohangálás. Ami hozzátesz, hogy a nő nem dolgozik, egész nap otthon van és 0-24ben fel-alá sarkon járkál a lakásban, beleremeg az egész plafon a lépteibe, folyamatosan pakolászik, egyszóval állandó a hangos zaj. (Én sajnos 100%homeofficeban dolgozom és nehéz így koncentrálni). Én tudom hogy nem lehet az életedet teljesen csendben élni, de 7 éve amióta itt lakom még sosem tapasztaltam ilyet, hogy valakik ennyire zajosak legyenek. Többször lett már szólva nekik is, és a tulajnak is, hogy baromi hangosak,de semmi eredménye, a tulaj védi őket mert a lányuk ismerősei. Valaki tudna valamilyen ötletet adni, amivel el lehetne őket ijeszteni innen/ vagy legalábbis eltántorítani őket, hogy mégegy évet itt maradjanak?

2023. okt. 3. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
Kivancsi vagyok,h kirohognek vagy teged birsagolnak meg a rendorok ha kihivod oket “csendhaborirasert”.
2023. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#utolsó

Ki beszélt itt arról, hogy kihívtam a rendőröket bármikor is?😂

Úgy látom roppantul értelmes emberek adnak itt "tanácsokat".

2023. okt. 4. 09:12
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem hivd el oket hajmaskerre boxolni!!!! Ha hajmaskeren laknal csak mondom hogy orulnel hogy ez lenne a legnagyobb bajod! minalunk Hajmaskeren a wc is szaros!!!!!!!
2023. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem pont az alsó szomszédom vagy kérdező, ő is nő, egész nap otthon döglik és felkopog partvissal ha járkálunk lakásban.
2023. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
75%
Nekem is hasonló a problémám, a mellettem lakó ilyen. Kb másfél éves a gyerek, egész nap szaladgál és kiabál, mindent ledobál, állandó a zaj. Éjjel sírás, arra kelek, van hogy többször is. Parketta van náluk. Se éjjel se nappal nem lehet pihenni. Én úgy védekezem, hogy zenét hallgatok nappal folyamatosan, ha végre leviszi a gyereket, akkor van max 1 óra csend. A füldugó nem jó, mert áthallatszik a gyerek hangja. Sajnos nem minden nap viszi le, van hogy kimarad egy egy nap.
2023. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Sok negatív velemenyt kaptal, de én megertelek. Hasonló helyzet miatt adjuk el a lakást és költözünk el. Megoldást nem találtunk a problémára. Ne foglalkozz azokkal akik érvényteleníteni akarják az érzéseidet nem ők laknak ott. Ha téged zavar akkor ez van. Én sem húzom fel magam, amikor más arról beszél, hogy egész éjjel ugat a szomszéd kutyája. Amíg nem nekem kell hallgatnom...
2023. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
beszélgess velük erről
2023. okt. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#14-es, nincs partvisom, nem kopogok vissza, szóval nem hiszem:)

#16 köszi a tapasztalatokat, igen a költözés is egy jó megoldás lehet.

2023. okt. 5. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!