Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik külső kerületben laknak...

Akik külső kerületben laknak bp-n nem unják a napi 1-2 óra ingázást?

Figyelt kérdés
2023. okt. 20. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én belső kerületben lakom és kifelé ingázom. Nem sokkal jobb. :)
2023. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Én Csepel kellős közepében lakom és Gödre járok dolgozni. Még szerencse, hogy nem minden nap. Reggel tudok nagyon korán menni, akkor még nincs dugó, bő fél óra alatt kint vagyok. De hazafelé is reggel, délelőtt szoktam jönni és akkor okádok tőle, hogy beszopom a dugót. Ott sem az idő érdekel, hanem az, hogy végig kell szenvedni a dugót. Ha kiállhatnék egy fél órára, hogy utána végigjöhessek, az jobb lenne. De ez a végig kell csinálni, részesévé kell válni, ez nagyon nagyon frusztratív.
2023. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Én Újpesten lakom és metróval 20 perc alatt benn vagyok a belvárosban. Munkába pedig a Göncz Árpád városközpontnál szállok le, az meg kb. 10 perc.
2023. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
20 perc? Arra kíváncsi volnék :D Haverom 1 óra alatt ér be újpestről csúcsidőben
2023. okt. 20. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: Akkor szállj fel az Újpest-központnál, indítsd a stoppert és nézd meg, hol leszel 20 perc múlva! Oké, persze a metróig is el kell jutni (ez nálam 7-8 perc gyalog), de a nettó menetidőt számítva 20 percen belül már simán a Nyugatinál vagyok.
2023. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jah, akkor innen a difi.

Szerintem a nyugati még nem belvár.

Az inkább a Váci utca környéke, onnan azért még kell utazni, igaz már nem sokat.

2023. okt. 20. 20:51
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
#6: Konkrétan maga a pályaudvar nem, de a metrófeljáró dél-nyugati része a Szent István körút - Bajcsy-Zsilinszky út sarkán van, az pedig már Budapest V. kerülete (Belváros-Lipótváros).
2023. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az agglomerációban lakunk, és évek óta olyan melókat keresek és találok, amik vagy helyben vannak, vagy max fél óra buszozásra, vagy full home office. A férjemnek meg saját vállalkozás van, ő sem ingázik.
2023. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A Nyugati és a Deák tér között 3 perc a többlet menetidő. Amúgy a Nyugati már belvárosnak számít, de ha a Váci utca környékét célozzuk, az a Deák tér-hez van közel.
2023. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Újpest központ és Kálvin tér között ingázom. A metró menetideje 21 perc. Soha nem költöznek a belvárosban Újpesttől.
2023. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!