Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki Debrecenbe lakik,szeret...

Aki Debrecenbe lakik,szeret ott élni?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 olyan fszságokat tudtok összehordani.

Nyilván van olyan falú ahol sok van,de több szàz,akár ezer falu van ahol mikroszkopal se találsz. Borsod,Nógrád,Szabolcs-Szatmár,ez leginkább a telephelyük,de itt is van kivétel.

2023. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Laktam Debrecenben egy rövid ideig, és rokonaim is élnek ott, vannak ott kedves emberek, nem azt mondom, de mégis nagyon érződik az egész régión, hogy Hajdúság, hajdúk leszármazottai, katonanép lakja. Az egész régió légköre olyan is. Kemény, fafejű, rideg világ. Különösen Szolnokhoz képest, amit szintén ismerek, óriási a különbség.
2023. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyi tömegközlekedés drága, és rosszul szervezett. Nekem egyébként semleges, de nekem ez csak a második évem itt, kollégistaként.
2023. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki válaszát!
2023. nov. 2. 21:57
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el messze,ne gyere ha jót akarsz...! Csak megerősíteni tudom az előttem szólók véleményét.
2023. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen cserelek veled kerdezo! Te johetsz ide a mucsai fovarosba, en meg az igaziba.
2023. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!