Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen élni Debrecenbe?

Milyen élni Debrecenbe?

Figyelt kérdés
Vannak kérdések ahol eléggé szapulják Debrecent.
dec. 16. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jujj, szerintem baromi élhető város, költözz el máshova és rájössz. Egészségügy, oktatás, közbiztonság kíváló, talán most már az ipar is megtalálható(lesz) és egy cizelláltabb város egszségesebben istud működni. Nem lesznek túl súlyban a sori munkások(no offense), a kreatív erők, az középosztály beli értelmiség. A országban Budapest után a legnagyobb potenciállal rendelkező város, hogy valóban nagyvárosként lehessen rá tekinteni. Plusz bárki bármit mond, én vágyom azt a poros forró nyári levegőt, amit csak az alföldön lehet érezni🥰
ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11# "Plusz bárki bármit mond, én vágyom azt a poros forró nyári levegőt, amit csak az alföldön lehet érezni🥰"

Vannak beteges perverziók, de semmi jóra nem vezetnek.

ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok


Minek élni perverziók nélkül?!😂😂

ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
11# Én inkább a tiszta hegyi levegőre, az erdő illatára, vagy a Balaton felvidéki friss levegőre szavazok. Az alföldi trágyaszagú port meghagyom neked, szipkázzad nyugodtan nem sajnálom tőled.
ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Majdnem odaköltöztem, szóval meg tudlak érteni🤣
ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!