Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarország melyik részén...

Magyarország melyik részén volna érdemes új életet kezdeni 265 millióból?

Figyelt kérdés

Budapest és környéke kivételével.

Kis falu dombság préri minden jöhet hol volna érdemes és miért.

Köszi a válaszokat hiába nézegetek mindenfelé csak még kérdés van a fejemben.


dec. 29. 00:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a 265millióból akarsz megélni is a továbbiakban, vagy csak venni akarsz egy ingatlant ennyiért. Illetve ha nem ebből akarsz élni, akkor mit akarsz/mit tudsz dolgozni.
dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Utalj nekem 50 millát
dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
A 265millió nem olyan borzasztóan sok, ennyi pénzzel én maradnék ahol vagyok, befektetném. Ha esetleg elköltöznék, akkor olyan környékre, ami nekem tetszik, tehát hogy neked mi tetszik, azt csak te tudod. És ott sem vinném túlzásba a költekezést ingatlan szempontjából, hogy minél több befektetni való maradjon. Én pl nem akarnám semmittevéssel tölteni a napjaimat, szóval nagyobb város közelébe költöznék (maradnék)
dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 Ja, borzasztóan nem sok, de nem is kevés. Pláne, hogy az átlag ember ennyiről csak álmodhat. Viszonyítás kérdése, mert több milliárdhoz képest tényleg nem sok. Viszont egy viszonylag jól kereső embernek, aki havi 500 ezret félre tud tenni, annak 44 évig tartana, hogy ennyi pénzt össze tudjon gyűjteni.
dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

14-es!

Igen, nem is gondoltam, hogy kevés, de ennyi pénzzel még nem oldódik meg az élete, nem vehet bárhol bármit. Nem ritka az olyan ingatlan, ami ennyibe kerül, vagy egy autót is vehet ennyiért, szóval gyorsan el lehet verni ha nem figyel oda.

Ezért írtam, hogy befektetném és az ebből származó nyereségből, anyagi szempontból nyugodt életem lenne.

dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Borsodban.
dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi penz konkretan arra sem eleg, hogy kitorolje az ember vele a segget
jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy tobben is irtak mar, befektetni, befektetni, befektetni. 4 lakast kiadasra, 40 millio per db aron kb, lehetoleg Pesten, ha csak 200-250ert kiadod, meg van a kenyelmes eletszinvonalra valo. A "maradek" 80-85 milliobol pedig vennek magamnak. Gyakorlatilag akarhol lakhatsz, nem kell a fovarosba koltozni attol, hogy a kiadott lakasok ott vannak. En a Bakonyt szeretem, ott vennek belole jo energetikai, lehetoleg 0-hoz kozelito energiaigenyu hazat nagyobb telekkel. Vagy a Balaton mellett
jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
Költözz abból a pénzből külföldre
jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
Egy 40milkás házat te nem fogsz 250kért kiadni, közel se...
jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!