Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért költöznek el olyan...

Miért költöznek el olyan sokan Debrecenből?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim folyamatosan költöznek el a városból, vagy a Dunántúlra, vagy Budapestre, vagy külföldre. Azt nem hinném, hogy én vagyok egy speciális eset és csak nekem vannak ilyen ismerőseim a városban. Miért költöznek el ilyen sokan Debrecenből?

jan. 2. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Debrecenben ugyanolyan drága az ingatlan, albérlet mint Pest külső kerületeiben, érzésre is hasonló a város.
jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem kérdezed meg a "nagytudású" ismerőseidtől?!

Azért, mert ez egy marha nagy kamu b+!

Azok is elmennek, akik jó anyagi helyzetbe kerültek? Aztán mi a búbánatért, hülyegyerek? Ide jössz baromságokkal, összehordasz hetet-havat, holott megkérdezhetted volna az állítólagos "munkatársaidat".

Vagy ők már nem állnak szóba egy idiótával?

jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12# Primitív vagy, de a gazdáidnak így kellesz.
jan. 4. 00:55
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

6 - "Persze azt nem állítom, hogy fogyna a lakosság mivel, a Debrecennél sokkal hátrányosabb helyzetű településekről ömlenek be az emberek. Ezért van az, hogy lassan budapesti ingatlanárak vannak Debrecenben."

Szóval akkor - szerinted - a lepukkant településekről költöznek be a legdrágább vidéki nagyvárosunkba, és özönlik el azt...?!

Hát ez nagyon hihető...(:-

Idióta.

jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező: helyik utcában laksz?
jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14# Az engem semennyire se érdekel, hogy a te félbites agyad mit hisz el és mit nem. De mielőtt másokat leidi@táznál, inkább rohanj neki a falnak és attól lenyugszol.


15# ? házszámot ne adjak?

jan. 4. 11:16
 17/17 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, te miért égeted magad itt ezekkel az ostoba kérdésekkel?
jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!