Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarország a világ legbizton...

Magyarország a világ legbiztonságosabb országa?

Figyelt kérdés
febr. 5. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ismeteld velem ezt a szot: a ciganysag a lakossag kb 10%-a. Es ezen gondolkozz el. De ha maradnak ketsegeid, var egy borsodi falu.
febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Sokan szidjak a ciganyokat ami teny es valo sok a rossz koztuk de erdekes velem az eletem soran soha se volt olyan hogy cigany probalt volna meg kirabolni. Penzt vagy cigot kertek mar max kaptam egy atkot ha nem adtam nekik xd pedig sok helyen voltam mar Pest, Miskolc, Sopron, Gyor, Pecs stb..


De velem sok esetben az aljadek kis drogos buzak tamadnak be vagyis hat probalnanak es nem ciganyok. Volt mar olyan hogy egy cigany tarsasag vedett be mert kessel jottek ram fenyegetozni.

febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Cigányok nélkül az egyik lenne
febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nő vagyok, és ki akart szállni egy cigány a kocsiból, a többi cigány ott volt. Gondolom, hogy próbáljon velem ismerkedni, csak amikor meglátták a páromat mellettem, akkor inkább elhajtottak. Szánalmas gusztustalan kategória. Semmi önértékelése nincs ezeknek, hogy rohadtul nem akarnék velük ismerkedni. Na ennyit erről.
febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, megközelítőleg sem.
febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell Borsodba menni, az 1-es villamoson simán leszúrhatnak (A 28-as villamosról ne is beszéljünk, minden reggel azzal jártam dolgozni).

(Most Tokióban élek, hát...izé...van különbség, közbiztonság terén IS.)

febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bárcsak..

Örülnék neki, ha így lenne, de sajnos ez csak egy hiú ábránd.

febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy Európa legbiztonságosabb országa Izland.


Részben mert olyan rhadt elszórtan élnek ott az emberek.


Magyarország az egy vicc.

febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Itt nincsenek terrortámadások
febr. 7. 19:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!