Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyi ideig tart egy lakás...

Mennyi ideig tart egy lakás komplett felújítása?

Figyelt kérdés
A felettünk lévő lakást 3-4 hete elkezdték felújítani, azóta a mi (bérelt) lakásunk konkrétan lakhatatlan. Vésőgépet, ütvefúrót meg nem tudom még mit hallgatok egész nap. Amit nem értek, hogy volt már részem felettünk zajló lakásfelújításban, nem volt kellemes, de ez annál sokkal rosszabb. Mintha az agyamat fúrnák belülről olyan hangos. A dolog azért is kellemetlen igazán mert általában délutánra/kora estére megyek dolgozni így pihenni sem tudok normálisan. Eddig úgy voltam vele, hogy nyilván joguk van felújítani, és a nagyon hangos munkáknak talán 1-2 hét és vége. Ez még nem történt meg, ezért a minap felmentem megkérdezni, hogy mire számítsak. Annyit mondtak a munkások hogy még messze van a vége. A lakás még romokban volt, konkrétan a belső falak is hiányoztak, padló csontig felverve. Igazából tudom, hogy nem tudok ellene tenni semmit, csak már kész idegroncs vagyok. Esetleg akiknek van tapasztalat ezzel kapcsolatban, mégis mennyi idő, míg elkészülnek, vagy legalábbis csendesednek a munkálatok? Még lehet hónapokig hallgathatom?

febr. 21. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha teljes felújítás sok időbe telik sajnos
febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A lakás méretétől függ, de a honapokat soknak tartom, úgy hogy 2 lakást újitottam föl, egyiket betonig kellett visszabontani. Az elektromos felújítás 2-3 nap ha be van csövezve a fal, a fürdőszoba teljes csere 5-6 nap volt a teljes padló 3-4 nap. A konyha is max 3 nap alatt megvolt. Festés, ilyesmi nem jár zajjal. Ajtócsere adott hogy 1 nap. Én nem értem a hónapokat. Ha kiverték a belső falakat, az nahy baj mert jó eséllyel.statikust nem kérdeztek meg. Jelezni kell a közös képviselőnek (esetedben sztem a tulajnak).
febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szemben velünk fél évig tartott, kisebb szünetekkel. Lecsupaszították az egész lakást betonig.....
febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!