Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyi az esélye, hogy ha...

Mennyi az esélye, hogy ha Budapesten felszállok egy tömegközlekedési eszközre, akkor történik valami "műsor"?

Figyelt kérdés
febr. 26. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de nagyon fontos, hogy készíts be popcornt és hűtött kólát.. Úgy teljes a show.. 😉😉
febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
22 évig laktam Bp-n, BKV-val jártam. Egyetlen egy "műsorra" emlékszem, egy láthatóan nem épelméjű pasas megdobálta a buszsofőrt Maggi leveskockával.
febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
26 eve utazom bkv/bkk gepjarmuveken, metro stb. 2 dolgot lattam. Egy lelkiserult vezeto nem ment tovabb egy csoves miatt mert beszolt neki allandoan. A masik amikor kanyarodott a troli es egy idos neni elesett es mentot kellett hivni.
febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Támadj meg valakit, akkor az esélyét 100 százalékra növelheted.
febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Bizonyos járatokon (1, 3, 4, 6, 28, 69 villamosokon) 70% is megvan, hogy történni fog valami, inkább napszakfüggő, az orkok sokáig alszanak, így délután-estefele bújnak ki az odújukból.
febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
40 eve lakom a belvarosban es 1x lattam zsebeseket villamoson. Mas balhet nem lattam,pedig nincs kocsim.
febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem sok. 1-essel nagyon sokat jártam, a legnagyobb műsör az volt, mikor valami nő pocsék magyaros akcentussal ordibálva telefonált németül. 51-esen Covid alatt egyszer volt, hogy nem indult el a villamos, mert valaki nem volt hajlandó maszkot venni és bemondón veszekedett vele a sofőr. 4/6-on néha végigmennek a koldusok.

Vannak néha műsorok, de nem olyan gyakori, hogy ki lehessen fogni. Én is csak Tiktokon látom néha a videókat, pedig rendszeresen közlekedem erre-arra.

febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
#5-ös vagyok, akkor én vonzom az ilyesmit, pedig nem is túl gyakran utazom az említett járatokon😂
febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Vannak járatok és vannak napszakok, amikor nagyobb az esélye, de azért nem egy 80-as évekbeli new yorki metró. 46 éves vagyok, egész életemben Bp-en éltem, nagyon sokat tömegközlekedtem/em, mert csak az utóbbi pár évben van autónk, de ritkán láttam műsort. Mondjuk hetekig tudok úgy utazni, hogy semmi nem történik. Az általam használt járatok közül az 1-esen és a 4/6-oson szokott a legtöbb "izgalom" történni, de ezek szerencsére többnyire megállnak némi szájkaraténál vagy egyszerűen csak túl hangosan él valaki családi életet személyesen vagy telefonban, helyet nem átadó tinik vs felháborodott nyugdíjas, büdös hajléktalan és neki beszólogató utasok, hasonlóak. Egy-két olyan esetre emlékszem, ami valóban ijesztő volt vagy durva, pl. láthatóan más dimenziókban létező drogos üvöltözött, de én ilyenkor leszállok.
febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Kinek mi üti meg ezt a szintet.


Az ilyen kattant, részeg, drogos monodráma szerintem nem különösen érdekes.



Telefonon vagy egymás közt anyázás dettó, viszonylag kiszámítható, kb annyira tud érdekes lenni mint egy hisztis kisbaba...azaz a "bárcsak kussolna már" szint.

Ha eggyet hallottál már, hallottad mindet, semmi érdekes nincs benne.

febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!