Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szíved szerint melyik országáb...

Szíved szerint melyik országába költöznél el?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy el szeretnél költözni más országba, vagy már meg is tetted. Melyik ország lenne az ahova mennél élni és miért?

Természetesen ha nem mennél sehova az kevésbé releváns a kérdést tekintve de végül is az is egy válasz.

Pár, főként nekem opcionális célországot írok be a szavazásba, ha ezek közül kellene választani, Te hova költöznél? Ha nincs a listában akkor a szavazáson kívül szívesen fogadom válaszban az országot.

Köszönöm!



márc. 6. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Ausztria
Németország
Hollandia / Belgium
Anglia
Svédország
Svájc
Spanyolország
Finnország
Norvégia
Nem költöznék el Magyarországról
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az Egyesült Államokban mindenképp kipróbálnám az életet. Jártam már ott és csodálatos természeti adottságai vannak.
márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Hollandia
márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem maradnék Európában. Talán valamelyik amerikai országot választanám.
márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Skóciába, ami áprilisban már biztosan be is fog következni. Sok időt töltök Olaszországban, az lenne a második helyen.

Sok ország szimpatikus Európán belül, de azt nem tudom elképzelni, hogy hosszabb ideig más kontinensen éljek, hiába áll közel hozzám néhány nem-európai ország.

23/N

márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Norvégiára szavaztam mert az is egy jó cél lenne, de egyébként például nekem Kanada is, de szívesen elmennék például Japánba is, hogy ott éljek.


31F

márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

A listából Spanyolországon kívül bárhová. Angolul tanultam és németül még szívesen tanulnék, de spanyol nem izgat. :D

Egyébként "sajnos" nem tervezek kimenni sehová.


35/F

márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyéb miért nincs? Szerintem simán lehetne eggyel kevesebb ország és egyéb opció. Én egyéb!
márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
A listáról Svédország, de egyébként az Egyesült Államokba költöznék.
márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Skócia, vagy Norvégia tetszene igazán, egy fokkal jobban hajlok az utóbbira. Az életkörülmények, az infrastruktúra miatt mennék oda szívesen, illetve a Skandináv országok mindig is vonzottak, szóval ez sem kizárandó tényező. Egyetem miatt ástam bele magam jobban a norvég dolgokba, sokféle infóhoz jutottam, mindenféle területről, és nagyon szimpatikus, logikus volt minden.
márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj lenne elköltöznöm, akkor Mexikóba. Egyszer jártam ott, és nagyon megfogott. Kedvesek az ottaniak, szépek a lányok, finomak a kaják, és összességében sokkal boldogabbak az emberek, pedig nem a leggazdagabb ország.
márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!