Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarország melyik városa...

Magyarország melyik városa az, ami leginkább élhető és melyik az, ami a legkevésbé sem élhető?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszokra.

márc. 12. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyértelműen Budapest a legélhetőbb város, elég sok munka van ott. Esetleg még Győr.. Kelet-Magyarorszag egy nagy nulla, jó, most Debrecenben lesz akku gyár, meg ott a BMW, hurrá.. De Kelet-Magyarország egy putrifalva..
márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Pest a legnagyobb putri, de a tömeg miatt van munka
márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Budapest és Ózd :D
márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Budapest minden, csak nem élhető.

Zsúfolt, drága stb

márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Debrecen élhetetlen lett, pont az akkugyárak miatt.
márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Leginkább élhető: pl. Dunakeszi, Budaörs, Diósd, Gödöllő, Kőszeg, Sopron

Legélhetetlenebb: Ózd, Komló, Dunaújváros, Salgótarján

márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Pont hogy budapest a legnagyobb putrifalva, sehol máshol nincs annyi csöves, kisebbségi, mocsok, bűz és szemét mint ott. Bűnözési statisztikákbsn is magasan vezet egy főre vetítve is. Rendőröket is ott késelgetik halálra, nem Borsodban voltak azok sem.


Munkahely meg már ott sincs, mert eszméletlen tömeg és túljelentkezés van minden állásra. Rég kipukkadt már a budapest-lufi, persze a lakásárak jó magasak a rengeteg külföldi miatt.


Én mérnökként pesten nem tudtam az istennek sem a bűvös nettó 600-650-nél feljebb menni, pedig számos helyen nyafogtak, hogy milyen jó, speciális tudásom van, fogadjam már el az "ajánlatukat", persze többet nem akart adni egyik szemétláda cég sem. Bosch, Jaguar, ZF, Knorr, Continental, Thyssenkrupp... ugyanolyan gennyláda az összes.

Azon a bizonyos "putrifalva" Miskolcon, Debrecenben, Kazincbarcikán, de kapaszkodjatok meg, még az Ózdi Acélműben is lazán megadták a 800-900-at szájhúzogatás nélkül, válogathattam közülük. Na igen, mert itt nincs túljelentkezés, nincs az az eszetlen mennyiségű frissen végzett olcsó diplomás mint pesten.

márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Pest olyan undorító okadek h elmondhatatlan. Keletiben setalsz kicsit instant megöl a csoves szag. Valakinek ez meg szép hely
márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

Kit érdekelnek ezek a szar budapest-felszopó médiahazugságok?

Nyilván a médiában budapest a világ legjobb helye, mosni kell az emberek agyát, hogy költözzenek "fel" ingatlanárakat felverni meg béreket lenyomni.


Amíg azt tapasztalom, hogy keleten másfélszer annyit fizetnek ugyanarra a munkára, és a juttatások is sokkal jobbak, nem mellesleg tök kedvesek az interjún és szívesen fogadnak, míg pesten undorító patkány stílusban közlik, hogy nettó 600-nál nem tudnak többet adni, addig engem nem érdekel semmilyen újságcikk.


Lehet, hogy a betanított szar munka jobban fizet pesten, nettó 250 helyett adnak 300-at, na de ki nem szarja le? Ott egy albérlet 200 ezer, vidéken meg saját ingatlanban lakhatsz. A közbiztonság- és tisztaság meg sokkal jobb akárhol mint csövespesten.

márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!