Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pici faluban lakunk, árulom a...

Pici faluban lakunk, árulom a házam.részletesebben a megjegyzésben tudom leírni,a rosszindulatú szomszéd elriasztotta őket.mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
jött 1 érdeklődő házaspár,akik már rokonnal tértek volna vissza újra megnézni.miután elmentek,leugrottam cigiért és látom h ez a házaspár egy pár házzal odébb élő szomszédommal beszélgetnek és a szomszéd hevesen gesztikulál felém,meg a házam felé.nem álltam meg,teljesen lefagytam, hajtottam tovább.a házaspár többé nem jelentkezett.teljesen biztos vagyok abban h bemózerolt nekik,mivel kezdettől fogva utálja h ideköltöztem pár éve és nem voltunk köszönő viszonyban sem. mi tegyek h ez a görény ne rágalmazhasson tovább az érdeklődőknek?

#eladás #szomszéd #rosszindulat #rosszándék #elriasztja a vevőket
ápr. 26. 07:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Görcsöl, túlgondol. Az ilyenek alig várják hogy végre kimondják ezeket a szavakat valakinek, mondjuk lehet az életben nincs elég akinek mondogathatják, marad a gyakori.
ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11 na látod először kissé pipa lettem majd azt ugrot be h a görcsölés túlgondolással beletrafáltál és ez jól jött. a többi téves ezzel együtt a gyakorin kaptam mint sokan a legjobb életszagú megoldásokat. ezért van.
ápr. 27. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!