Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek Dunavarsányról?

Mi a véleményetek Dunavarsányról?

Figyelt kérdés
Ott néztünk családi házat, de annyira nem ismerjük a települést... Esetleg kis infót kaphatunk róla?

máj. 17. 23:54
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem rossz környék. Dunaharasztin nagybevásárlást is tudtok csinálni. Ráckevén hétvégi kikapcsolódás. Miklós is elég közel van, ott megint sok mindent lehet. Autóval Budapestre viszont egyre rosszabb a bejárás. Vonat úgy tudom ott jár viszont.
máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Duke81 ***** válasza:
Nem jár csak a duna túloldalán. Át kell kompozz ha vonattal akarsz menni. A 11-es tahitól nagyon sokszor totál beáll, csak araszolva jutsz be pestre. Ezt leszámítva jó hely.
máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szép kis környék. Ha vásárolni vagy programozni akarsz akkor ott a közelben Haraszti vagy Miklós, szóval még Pestre se kell feltétlen bemenj, igaz az sincs messze. Ha pedig nyugalomra, természetre vágysz akkor ott a kisdunapart vagy akár Délegyháza. Utóbbi is gyönyörű és vadregényes a rengeteg kis tóhálozattal.

Két dolog ami buktató lehet és amire szerintem figyelj oda. Az egyik a vasút amit most fejlesztenek, ezen ha jól tudom hatalmas forgalom várható és kifejezetten hangos lehet. Voltak is belőle problémák hogy állítólag sok ház értékét kinullázza, ami túl közel van. A másik buktató pedig úgy hallottam a csatornázás problémás arrafelé. Öreg és túlterhelt hálózat, hajlamos visszafolyni a szennyvíz a legalacsonyabban lévő házaknál, és az baromi kellemetlen. Illetve én sokszor elég nagy belvizet is láttam arrafele, talán lehet összefüggés. Szóval ezeknek nem árt utánajárni alaposan a vásárlás előtt.

máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Szupperek vagytok!! :)
máj. 18. 23:10
 5/6 Duke81 ***** válasza:
Basszus most jövök rá, hogy összekevertem Dunabogdánnyal! :D bocsi
máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A közlekedés jelenleg problémás, de jövőre elvileg végre befejezik a vasút felújítását (ez a híres belgrádi vonal), és utána jó lesz
máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!