Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Házat építeni max hány éves...

Házat építeni max hány éves korig szoktak az emberek?

Figyelt kérdés
Most a rokonságban vannak, akik 50 évesek elmúltak és vettek egy telket vidéken, ahová majd építkeznek. Nem tudom, hogy hétvégi háznak akarják majd vagy nyugdíjas korukra, csak úgy meglepett, hogy ebben a korban még van ilyesmihez kedvük. Én azt hittem építkezni csak fiatal korban szokás, harmincas években. A legtöbb ember utána már megszokja a lakhelyét és nem vált annyira könnyen. Mondjuk persze anyagiaktól is sok minden függ.

máj. 20. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
107
máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyi évesen, akik nem váltanak, azok vagy szeretik a környéket, vagy nincs pénzük. Olyan nincs szerintem, vagy csak kevés, akinek lenne pénze, utálja ahol lakik, de nem vált mert hát jaj már megszoktam, öreg is vagyok… :D Max aki már fel se tud kelni az ágyból.

Talán azért kevésbé jellemző, mert aki már sajátot vesz, akár telket, akár házat, jó esetben alaposan mérlegel, mielőtt dönt, mindenféle szempontot figyelembe vesz, ezt is, hogy tudna-e ott élni akár örökre, senki nem szeret kifejezetten költözködni, macera összepakolni mindent, bútorokat, stb.

máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet h mindig is vágytak rá, de pénzügyileg csak most engedhették meg maguknak.
máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinrem ez nem korhoz kötött.
máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedv, affinitás és pénz kérdése.
máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak pénz kérdése.


Habár sokan inkább készre megveszik az újat.


Amerre lakok a közeli városokban utcáról utcára sorra húzták fel a házakat átlag 150 milliótól kezdve és mindet el is adtak. Csak választani kell.


Kevesebben kínlódnak manapság házépítéssel az alaptól kezdődően. Inkább megveszik kulcsrakészen az újat.

máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kirepültek a gyerekek és most már más olyan helyen lehet házuk amilyet ők akarnak. Nem kell sulikörzethez igazodni stb
máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz róla, mintha az 50 év sok lenne. Holott statisztika szerint is él még az ember 20-25 évet.
máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénz, kedv , élethelyzet kérdése . Pl egy válás után , amikor a közös ingatlant eladják és az egyik függetlenedni akar ,új életet kezdeni, valamint leköti magát a munkával .Életkorhoz nincs kötve , csak pénz és változtatni akarás kell hozzá.
máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig úgy érzik, hogy bírnák.
máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!