Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A falubeliek pletykálnak...

A falubeliek pletykálnak rólunk amiért egy 20 évvel idősebb férfival élek aki már börtönben is ült. Miért nem értik meg, hogy a párom megkapta a büntetését és tanult az esetből? Mit tegyek, hogy ne mi velünk foglalkozzanak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 08:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy?Amúgy szerintem nem véletlen néznek meg és szólnak meg ennyire.Mióta ismered,hogy tudod,hogy megbánta?Miért ült?Meddig?
2013. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
4%

A pletyka ellen nem tudsz tenni semmit. Ne foglalkozz velük, majd abbahagyják. Jobb egy újabb pletykálni való, és azzal lesznek elfoglalva, a te "ügyed" elévül.

Lássák rajtad hogy téged nem érdekel a pletyka!

Ha neked megfelel a jelenlegi párod úgy ahogy van, akkor ne bántson a dolog.

2013. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az egész családom ismeri pár házra lakik az apja tőlünk. Nagyon rendes pasi aki imád engem.
2013. szept. 1. 08:58
 4/34 anonim ***** válasza:
67%
Minden csoda 3 napig tart, egy idő után abbamarad a pletyka, majd jön másik téma.
2013. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
4%
Ne érdekeljen, pergesd le magadról,ne foglalkozz ezekkel az emberekkel. Csak magatokkal.
2013. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#6/6. Gondolom te belőled is csak az írígység beszél. Nem baj... Ennél nagyobb örömöd sose legyen!
2013. szept. 1. 09:12
 7/34 anonim ***** válasza:
22%

Faluban ez általános dolog, hogy mindig a más dolgán csámcsognak.


Viszont ebben a felállásban......

Hát nem dícsér meg senki!

2013. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
34%
Szerintem meg senkinek semmi köze hozzá.
2013. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Igen,irigykedek,arra,hogy egy öreg börtöntöltelék pasid van,másra sem vágyok:D De az első kommentelő kérdésére sem válaszoltál:))
2013. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ez szerelem volt első látásra, mikor megláttam tudtam, hogy ez a pasi egyszer az enyém lesz bármit is tett nem érdekel.
2013. szept. 1. 09:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!