Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » PÉCS vagy SZEGED? Melyik...

PÉCS vagy SZEGED? Melyik jobb, szebb élhetőbb város?

Figyelt kérdés
Melyik jobb,szebb élhetőbb város? Melyiket ajánljátok közbiztonság terén? Melyik városban jobb az orvosi ellátás? Hol kevesebbek az etnikaiak? Hol több a munkalehetőség? Hol lehet jobban elhelyezkedni? Melyik városban kedvesebbek,barátságosabbak az emberek? Hol jobb a közösség,környezet,életszínvonal,és hol több a turista? Melyik tisztább város? Melyikben jobb az élet? MUNKALEHETŐSÉG szempontjából nagyon-nagyon fontos lenne! :) Nagyon megköszönném a válaszokat!

2013. szept. 15. 12:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szeged.
2013. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Le egyszerüsithetted volna a kérdést annyira hol kevesebb a cigány...
2013. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

szeged a fejlettebb, majdnem minden téren jobb pécsnél.

még villamos is van, ha kell ez a nagyvárosi feeling.

2013. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig a válaszokat,de azért írtam ilyen részletesen,mert fontos nekem minden ami fent leírtam :) Egy kicsit részletesebben nem lehetne leírni?:))^^
2013. szept. 15. 13:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Szegedet nem ismerem, de szépnek tartom. Pécsett élek, teljesen elégedett vagyok, szép város, tiszta, kedvesek az emberek :)
2013. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És közbiztonság terén? orvosi ellátásban Pécs milyen? :) munkalehetőségi szempontból? elhelyezkedés??
2013. szept. 15. 14:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Veszprém? Sopron?
2013. szept. 15. 18:09
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

kedves kérdező


most akarsz vhol letelepedni, pl egy megyeszékhelyen...?

mert akkor pest után, szegedet, vagy győr városát ajánlanám, sopron max akkor ha osztrákba akarsz ingázni, minden nap, sokan azért költöznek oda, mert pár kilométerre rengeteg osztrák kisváros falu van, ahol sok magyar dolgozik, csak ugye a nyelvtudás és a lehetőség kell h melót találj.

2013. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem.Olyan helyen szeretnék ahol nagyváros,és jó az életszínvonal a megélhetőség,és a tisztaság.:) Győr jó hely? Sopron is nagyon szimpatikus nekem ^^ Szeged nemtudom,mert Dél-Keleten van...:s és ott nemhiszem hogy jó a megélhetés.Sok ott a munkalehetőség?
2013. szept. 15. 18:21
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

ha a munkalehetőség érdekel akkor pest az első

szeged, debrecen, győr van utána ahol a megélhetés , munkakeresés talán még könnyebb az átlagtól, a több város már neccesebb.

2013. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!