Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az kémkedés, ha átlátok a...

Az kémkedés, ha átlátok a szomszédhoz, mert nincs függöny az ablakán?

Figyelt kérdés
A fürdőjében.

2013. okt. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csinos csajról van szó, akkor nem, ellenkező esetben annak számít.
2013. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaja, arról lenne szó. xD

Csak aztán nehogy ét jöjjön a kigyúrt barátja számon kérni. xDDDD

2013. okt. 8. 21:49
 3/5 Angelik@ ***** válasza:
80%
Nekem ugyan ez a problémám. Az én szobám a padlástéren van és az ablakom pontosan a szomszéd fürdőszoba ablakára néz. Én dohányzom és ilyen hidegbe már csak oda állok az ablakhoz és eregetem a füstöt. Ez a szerencsétlen meg észrevette és telebaszta az ablakot mindenféle mosóporral meg cserepekkel, gondolom azt hiszi "kukkoló" vagyok. Anyagilag nagyon jól állnak, full extrás ház és annyi esze nincs hogy egy függönyt vegyen. Na mindegy, ne érezd magad kellemetlenül, önhibája ha engedi hogy lásd!
2013. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha átlátsz az még nem, de ha át is nézel... :)
2013. okt. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem az. Nekünk is volt egy pucéran kertben lepzselő szomszédunk ,vicces lett volna ha megtiltja hogy merre nézzek :D Egyedül az ő dolga megakadályozni a rálátást.
2013. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!