Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom ébresztőórája...

A szomszédom ébresztőórája olyan hangos mint egy hajókürt, majd két órán át, ötpercenként szól, nem kapcsolja ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Panelban lakom, gyerekekkel, akik szintén kénytelenek a szomszéddal egyszerre kelni, és még a visszaalvásra sincs esélyünk, hiszen hétig folyamatosan ötpercenként szól.

Hogy biztos legyek abban, melyik szomszédnak van ilyen hajókürthöz hasonló ébresztője, reggel amikor megszólalt fél ötkor, felkeltem és kimentem az utcára, megnéztem, hogy hol ég a villany, persze megerősítette a gyanúmat, épp azoknál akikkel amúgy is mindig gond van valamiért.


2013. dec. 5. 06:44
 1/3 bumbi02 ***** válasza:
100%
Már nem azért. De ha gyerekeid vannak, akkor felnőtt embernek kell lenned. Egy ilyen banális problémát, miért nem lehet egyedül megoldani? Fogni magad átmenni, és a szomszéddal megbeszélni, ne velünk.
2013. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Vagy átkopogtatsz felnőtt módjára és elmondod a problémádat, vagy sütsz egy tepsi szilvásbuktát.

Amelyik a kellemesebb számodra. -.-"

2013. dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beszéltem velük, azt állítják, nem az övék szól.

Mellesleg a többi szomszéd is azt állítja. Sütök egy szilvás pitét, vagy mit.

2013. dec. 6. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!