Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehetne a kedves szomszéd...

Hogy lehetne a kedves szomszéddal megértetni végre, hogy ne zörögjön?

Figyelt kérdés

Hónapokig tűrtem, hogy a felettünk lakó szomszéd mindig zörög, nyikorog, golyót guritgat és ebből rendszeresen sportot űz. Valamelyik nap felmentem, megkérdeztem, hogy mégis mi az istent csinálnak: a válasz az volt, hogy festenek. Hónapok óta? Mondtam azt is, hogy nem szeretnék minden reggel nyolc óra körül erre kelni, erre a válasza: nyóc (így mondta parasztosan) órakor már ideje felébredned. Hadd döntsem már el én, hogy mikor kelek fel. És aznap apa is éjszakás volt és őt is zavarta...de nem hitték el, hogy nem a nénike zörög, ó mert ő sosincs otthon, nincs a frászt...én meg megelégeltem. De a kedves hangnememet ő bunkó stílusban tolerálta. Most azzal szórakozok, hogy amikor ő zörög, én a plafont verem. Azt is hallja. Vagy a csövet. Csak előbb-utóbb a felmosó és a plafon fogja bánni.

20/l


2014. márc. 28. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nappal nyugodtan zöröghet, semmilyen szabályt nem sért...
2014. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért szerintem nem zöröghet csak úgy.Kérdezzd a közös képviselőt
2014. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy már ne lehessen csak úgy zörögni... főleg fényes nappl.
2014. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nappal annyit zörög amit akar. Már amennyiben a társasház szabályai megengedik ezt. Ha nincs konkrétan leírva, hogy ettől-eddig nem lehet zörögni, akkor felesleges köröket futsz.
2014. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!