Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet 1 évig úgy élni,...

Hogy lehet 1 évig úgy élni, hogy a szomszédok sosem látnak? Mi a trükk?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mondhatni semmiség a kérdésem, és jobb dolgom is van, igen van.

De egy dolog nem hagy nyugodni.

1éve költöztem ide. és a szembe házban sosem láttam szomszédokat. az első pár héáten azt hittem üres.

Majd utána egyik nap láttam egy srácot haza jönni meg elmenni pár haverjával.

Aztán bulit tartottak párszor a nyáron, 10-15 en, rendőrök is jöttek ki valaki felnyomta őket. Tűzijátékot is rendeztek szilveszterkor.

De ennyi volt.

Azt hittem egyedül él egy 18-20 es srác benne.

Majd kb 2 hónapja láttam egy alakot kint flexelni, meg egy nőt, egy kislánnyal elsétálni onnan.

Mondom, "na, elköltözött a partyface...

Erre láttam megint haza jönni.

Szóval gondoloma családja lakik ott.


De hogy lehet ez? Hogy tudtak 1 éveig láthatatlanul itt élni velem szemben? Sokat voltam az udvaron, locsoltam, ynirtam a füvet, virágot ültettem stb. És volt, hogy fél napot kint voltam, mégse láttam őket.

Most meg szinte minden nap látom elmenni, haza jönni őket gyalog, vagy a férfit robogóval.


Hogy tud egy család 1 évig láthatatlamnul lakni egy házban?

Vagy egyedül lakott itt a srác? Vagy mi lehet ez?:

Ennyire vak lettem volna?



2014. máj. 13. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekünk 5 évig voltak ilyen furcsa szomszédaink. Egy lécsőházban szemben lévő lakás. Úgy született gyerekük, hogy azt se tudtuk, terhes a nő. Akkor vettük észre, mikor szült és jöttek érte a mentők, és vitték le, láttuk a hatalmas pocakját.


Nagyon zárkózott emberek. Megszületett a baba, és 4 év alatt kétszer (!?) láttuk a kislányt az anyjával. JÁtszótérre és sehova se jártak soha. És még egy plusz adalék (amitől forrt az agyvizem): Dohányoztak mind a ketten a lakásban a pasival, a baba születése után is!!! Dőlt a füst tőlük kifelé állandóan.


5 évig éltünk így... kb háromszor láttam őket 5 év alatt...

2014. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

családi házak esetében nehéz nem észrevenni, hogy valaki lakok-e ott vagy nem. Lehet nem laktak ott, csak időnkét jártak ki, pl. bulizni, vagy felújítani.

Lakótelepek, panellakások estében meg már normális, hogy azt se tudjuk, hogy ki lakik ott. Én két évig laktam panelban és csak hírből tudtam, hogy pl. a szemben lévő szomszéd nőnek van gyereke, egyszer se láttam, csak egyszer hallottam, hogy hangosabban leszidta a gyereket.

2014. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem az első kapun át közlekednek, hanem van egy hátsó kijáratuk, ami egy másik utcára nyílik.
2014. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehetne az is, hogy külföldön dolgoznak nem? nálunk is így van szomszédunk. szülők kinn vannak, fiuk kb 23 éves, és ő meg itthon maradt, eldolgozgat, plusz küldik haza neki a pénzt, de ő is például van, hogy csak 1 hónapban pár napra lehet látni.
2014. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, 1 bejáratuk van...

Igazad lehet, külföld! Tényleg, eszembe se jutott! Érdekes, szegény szülők güriznek a gyerek meg bulizgat és még a rendőrség is miattuk jön ki... hahha! :D

2014. máj. 13. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
na jah :D nálunk is volt pár ilyesmi a nyáron, mondjuk rendőrt nem hívott senki, csak másik szomszéd ordított be hozzájuk, hogy nem tud aludni, aztán azóta nem nagyon volt buli :D
2014. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

menj át a sráchoz de ne menj üres kézzel! és kérdezd meg ....ha bulizos akkor nem lehet zárkózott lehett pék-cukrász és este jár melózni vagy biztonsági őr éjjel ..... vagy csak utál otthon lenni.Amúgy én is ilyen vok. Faluba 10éve nem jártam nyári szünetekben, meg ha van valaki a házunk élőtt gyorsan beszaladok.....

de amúgy szeretek beszélni akit ismerek azzal órákat..... ezt mind a környezet tette velem...

2014. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 5 hónapja lakom panelban, de állítólag van ajtó szomszédom. A felső szomszédtól tudom, hogy van, és azt, hogy valamelyik környező erdészetnél dolgozik, hétvégére meg hazautazik a családjához. Még egyszer se láttam, és nem is hallottam mozgást a lakásból.
2014. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is alakváltoztatás lehet a dologban.Egy nagyon jó film (Pom Poko) levezeti ennek folyamatát,és célját.A mosómedvék átalakulnak emberré de bármilyen tárggyá is át tudnak, hogy megmentsék az erdei lakhelyüket a kivágástól.


Érdemes odafigyelni ezekre az 'emberekre' mert általában furcsák hiszen valódi alakjuk gazdája valójában nem ember.

Csupán alakváltoztatás.


[link]

2014. máj. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!