Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A keleti pálya udvar mellett...

A keleti pálya udvar mellett miért árulhatnak legálisan illegális cigiket és egyéb illegális dolgokat a barna bőrüek?

Figyelt kérdés
Ez senkit nem zavar? Miért nem fogalkozik vele a rendőrség?
2014. máj. 22. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A rendőrség csak a traffpaxhoz ért. Másrészt fizetnek kenőpénzt.
2014. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cigiárusítás a Nav dolga.Időnként a vámosok razziáznak.
2014. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 reptoid ***** válasza:
100%
Az összes ilyen kenőpénzzel működik. Egyet egyet néha elkapnak a látszatért, főleg ha az egyik kevesebbet tejel a hatóságoknak, mint a konkurencia. A kishalakra meg felesleges utazni, többe kerül az ellenőröknek a befektetett munkája, mint amennyi eredményt hoz, ha befizeti a bírságot (már ha befizeti), vagy ha utána legálisan árulná.
2014. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is sokszor sétálok arra, szinte ijesztő... nem vagyok egy erős lány és az a sok rossz arcú fazon tolja az arcomba a cigijét, meg az egyebeket, meg ordítanak utánam a hajléktalanok :S baromi szar! Talán másoknak már megszokott, én vidékről jöttem fel erre a környékre.
2014. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon azt érzem, hogy a Kérdező a rendszerváltás után született és fogalma nincs, hogy ez a 80-90-es években teljesen normális volt :) Az olyan típusú romák óvszert is árultak mindig és fogamzásgátlókat :), amikor még tiltott volt. Sok ország volt a komcsi blokkban, ahol éppen ők voltak csak az első importőrök :).
2014. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én annak örülök, hogy azért a k.rvák és stricijeik már nincsenek a Keletitől nem is olyan messze lévő Rákóczin :)

Kérdezőnek javaslom az erről szóló korabeli kis filmeket, riportokat, ott egyenesben lehet látni mindent :)

2014. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi minden választ!
2014. dec. 15. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!