Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek, használtok...

Budapestiek, használtok önvédelmi eszközt, ha veszélyes utcákon kell átmennetek? És mit?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

igyekszem elkerülni

értelmes ember nem megy arra :)

2014. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem! Verekedni tudok, puszta kezes küzdelmet tanultam. Ott azt is megtanították hogy olyan fegyvert ne hordjunk amit nem bírunk használni tökéletesen, mert ha többen vannak pillanat alatt elveszik.
2014. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont. Akármit is veszel, gyakorolj vele otthon olyan sokat, hogy automatizálódott mozdulatok legyenek az elővétel és a használat.

A másik, hogy csak akkor vedd elő, hogyha rögtön használod is. Ha csak fenyegetőzöl, akkor elveszik tőled, és ellened fordítják. Ha már elővetted a gázpisztolyt pl, akkor azonnal lődd is arcba a hozzád legközelebb álló támadót, és futás! Mert ha határozottan és váratlanul cselekedsz, azzal zavart keltesz, és minden másodpercet, amit arra vesztegetnek, hogy rendezzék soraikat vagy segítsenek a bajba került társuknak, te menekülésre fordíthatsz.

2014. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
taxival megyek, ha veszélyes helyre megyek, nem drágább, mint meghalni:)
2014. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Zsebben spray ,az szerintem a mai világban kötelező. Kérdi a dakota "hányóra" veszed elő fújsz és szaladsz.
2014. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Akkor veszek majd egy paprikasprayt :)
2014. aug. 17. 19:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és hol lehet venni, ha már itt tartunk?
2014. aug. 17. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
vadászbolt, fegyverbolt, militarys boltok..
2014. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kössz! :)
2014. aug. 17. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs. Fizikailag sem tudnám megvédeni magamat, mert alapból gyenge vagyok. Általában kerülöm a nagyon veszélyes helyeket, ill. a józan eszemet használom "fegyrként".

Ilyen a megelőzés, de ha már ott vagyok egy halom gyanús ember közelében, akkor nem mutatom ki, hogy félek, ha arra visz az utam, keresztül megyek a gyűrűjükön, hangosan és mosolyogva udvariasan köszönök, erre mindenki leblokkol, hogyy valamelyiknek az ismerőse vagyok, és simán békén hagynak, én meg már ott sem vagyok, de utána sem szaladok, mert akkor észbekapnak, ők is szaladnak, és utolérnek. Ennyi. :)

2014. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!