Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szokványos dolog Budapest...

Szokványos dolog Budapest utcáin, hogy rózsaszín női hálóingben, vagy boxerben és feszülő ingben mászkálnak emberek?

Figyelt kérdés
Pár napja lakok Pesten, de nagyon kihűltem...

2014. szept. 3. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
21 éve élek Budapesten de még nem láttam ilyet.
2014. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neem??? O.O Én a napokban láttam ezt ab2 esetet... Járj néha nyitottabb szemmel szerintem.
2014. szept. 3. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvétve persze előkerül néha-néha egy-egy ilyen bolond, de azért bőven nem szokványos. Pesten élek születésemtől fogva, láttam sok idiótát sok furcsa dolgot, de a fenti példákhoz még nem volt sajnos szerencsém.
2014. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én több, mint 30 évet éltem Pesten, és mégsem láttam női hálóingben senkit mászkálni az utcán. Láttam furán öltözött alakokat néha, de azért nem gyakran. Kérdező: egy idő után egy nagyvárosban egyébként megszokja az ember szerintem, hogy mindenki úgy öltözik, ahogy akar. De egy hálóing vagy egy "boxerbeb"(?) feltűnik akkor is. :)
2014. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak azt hiszed, hogy hálóing? Van az a most divatos ruha, ami teljesen olyan, mint egy hosszabb hálóing, olyan popsi alá erő. Ilyet már én is láttam Bp-en (nyilván itt divatosabbak az emberek).


feszülő ing is tök normális, nőn,férfin egyaránt.


Sőt, én pl hordom a barátom feszülés ingjét kisgatyával és övvel nyáron:D

2014. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak a nyári LMBTQ felvonulás után szoktam látni ilyeneket. Lehet, hogy akkor is volt ilyesmi...
2015. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!