Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szoba trambulin lehallatszik...

A szoba trambulin lehallatszik az alsó szomszédhoz?

Figyelt kérdés
Panelben lakunk, a gyerekek kaptak trambulint. Szőnyegen van, még alá tettem egy takarót is. Nagyon lehallatszik? Sajnos már többször feljött korábban is a szomszéd, hogy a gyerek ne rohangáljon annyit (hozzáteszem, az egész délutánunk kb így néz ki: "ne rohangálj, mert feljön a szomszéd!"..."halkabban, mert feljön a szomszéd!"...."ne dübörögj, mert ..." stb. 3 gyerekkel lakunk. A középsőt kell folyton fegyelmezni, mert ő nagyon aktív, de tényleg igyekszünk visszafogni. Most nem tudom, hogy ez a szoba trambulin mennyire hallatszik át? Hogyan tudnám még jobban tompítani?
2014. dec. 26. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj le és kérd meg a szomszédot, hogy meghallgathasd. Igen, lehallatszik, dübörög.Nem is tudom, hogy jutott eszedbe emeletes lakásba ilyet venni .....
2014. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak, aki trambulint vett nektek egy panelházba :D
2014. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi van a trambulinnal és a szomszéddal?
2014. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!