Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem köszönhet egy kb....

Miért nem köszönhet egy kb. középsulis lány egy szomszédjának?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakunk a párommal és párszor előfordult már, hogy az alattunk lévő, egy kb. 16-17 éves lánnyal szállunk be a közös liftbe.

Eleinte feltűnt, hogy ha hárman szállunk be, akkor sosem köszönt vissza, ezt betudtam annak, hogy talán a páromtól ódzkodik, mert idősebb és férfi, megértem. De sokszor volt már, hogy csak velem szállt be, érthetően köszöntem neki akkor is, amikor odaléptem mellé a földszinten és akkor is, amikor kiszállt az emeletén, de ő konokul hallgat.


Nem annyira zavaró igazából, most ettől nem leszek depressziós, csak ez nagyon meglepett. A házban a kis 8 éves gyerektől kezdve a 70 éves öregbácsik és öregnénik mind köszönnek egymásnak és nekem is. Meg ugye már kiskorunktól kezdve arra tanítanak, hogy a szomszédoknak vagy ismerősöknek illik köszönni, ha más nem, akkor, amikor a másik kezdeményez.


Szerintetek ez miért lehet? Talán a szülei szigorúan nevelik vagy csak nagyon magának való? Ti tudtok hasonló embereket a környezetetekből megemlíteni?


Köszönöm a válaszokat :)


26N



2015. jan. 29. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerű neveletlenség, vagy bunkóság az oka.
2015. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Neveletlen, vagy fiatalabb annál, mint gondolod és zavarban van, nem tudja hogy köszönjön. Vagy valami baja van veled.
2015. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 piriiiii ***** válasza:
76%
Vagy neki lehet valami baja, bár az ilyesmi meglátszik az emberen.
2015. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Ez a lány:

vagy bunkó,

vagy néma,

vagy mindkettő!!

2015. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Biztos, nem néma, mert ha megkérdezem, hogy hányadik emelet, akkor sóhajtva kinyögi :)
2015. jan. 29. 20:51
 6/21 anonim ***** válasza:

vagy süket

vagy nem beszéli mádzsárt

2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudja, hoyg mit köszönjön: sziát nem mer, csókolomot meg nem akar
2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekünk sem köszönnek a szomszédaink. Néha a felnőttek igen, de a gyerekek soha, mert egy nagyképű elkényesztetett kis majmok.
2015. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos rendkívüli intenzitással bunkósodik a társadalom!!
2015. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 piriiiii ***** válasza:
42%
Kérdezz tőle egyszer köszönés és hányadik emelet helyett valami kizökkentőt, de barátságosat.
2015. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!