Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiakaszt a szomszédom. Ti mit...

Kiakaszt a szomszédom. Ti mit tennétek? Csak komoly válaszokat várok, mert a történet igaz.

Figyelt kérdés
Külföldön lakom. A szomszédom lengyel 35 körüli nő. A 3 gyereke reggeltől estig üvöltözik az udvaron játék közben, ő sosem szól rájuk. Nemrég kaptak egy ugrálót, abban még jobban ordítoznak...szerintem még cukkolja is őket. Már csukott ablaknál sem bírom hallgatni. Itt a gyerek "szent és sérthetetlen", tehát nem szólhatok. A másik oldalon nincs szomszédja, tehát nincs kivel megbeszéljük. A hölgy annyira ellenséges, hogy nemrég még a rendőrséget is kihívta ránk, mert a babakocsijával nem fért el az autónk mellett...nem volt hajlandó átmenni a túloldalra. A helyzet nagyon rossz, pedig én nem tettem neki rosszat.

2015. ápr. 15. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Két lehetőséget látok, az egyik, hogy összebarátkoznék vele, vinnék nekik sütit, a gyerekeknek játékot, stb és ha már ismerem őket, akkor hoznám fel a témát, hogy mikor ne üvöltsenek ha lehet a kölkök. A másik hogy elköltöznék máshova. Vagy ha a gyerekek még nem iskolások, valahogy addig kibírnám, utána már csak lefoglalja majd őket az iskola.
2015. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Jelents fel őket csendháborításért.
2015. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nemhinném hogy egy ilyen nővel,aki "rossz helyen állt autó miatt nem tudok elmenni a babakocsival" miatt rendőrségre megy,össze lehet barátkozni.(Feltételezem szabályosan parkoltál,de akkor is inkább nektek kellene szólni hogy "álljarrébb".)

Más szomszédot nem zavar,nem hinném hogy csak ketten vagytok az utcában?

Nem biztos hogy cukkolja,de mi az hogy szent és sérthetetlen a gyerek?

2015. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt írtam első olvasatra, aztán megláttam, hogy írtad a babakocsit, tehát gondolom van csecsemője is, szóval ezt nem javaslom, de ha már leírtam, nem törlöm ki: tölts le a netről ordítozós gyerekhangokat, vágd össze, aztán ha napközben épp egyedül van otthon a nőci, hangfalakat ki, hangerőt be, aztán hadd szóljon.

Ha babája van, akkor az más téma. Szerintem füldugó. Vagy összehaverkodsz a gyerekekkel, és megmondod neki, hogy ha csöndben játszanak, akkor kapnak a nap végén fejenként 1-1 csokit. Jobbat nem tudok.

2015. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló! Igaz, már valóban nem leszünk a legjobb barátnők a szomszéddal.

Itt a gyerekek nagyon kiváltságosak, senki sem szólhat rájuk, csak a szülő, de senki nem adna nekem igazat ha reklamálnék ez miatt, még a rendőr sem. Amúgy a szemben lévő házakból nem hallják, az messzire van. Nagyon eltalálta, hogy a szobánk ablaka alá tette ezt az ugrálót (az udvarra néz a szoba). Talán a hátsó szomszédokat zavarja, de ők sem tesznek semmit - ki sem jönnek az udvarra, az ablakokat sem látjuk soha nyitva.

A hölgy már elzavarta a férjét, így az állam eltartja a 3 gyerekkel...ezek erre játszanak, megélnek a támogatásból.

Szerintem az már túlzás hogy nem hagyja a szomszédokat soha pihenni- kezdjek el bekopogtatni a hátsó szomszédokhoz? Szerintem ez nem a legjobb ötlet.

2015. ápr. 15. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépen szólsz a nőcinek egyszer, hogy durván hangosak. Ha ez nem használ, 5 perc múlva hangfal az ablakba, háborús vagy szexfilm teljes hangerővel, oszt' integess ki nekik vigyorogva. Miután betakarodtak, vagy elhúztak a játszótérre, akkor azonnal hagyd abba. Másnap már ne is szólj, csak zendíts rá. 4-5 ilyen alkalom után érteni fogja, hogy jobb ha senki sem zavarja a másikat. Nehogy már egyetlen hülye nő meg a degenerált purgyéi tegyék tönkre minden nap a nyugalmadat a saját lakásodban!
2015. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bérled a házat, vagy a tiéd? Ha bérled, szólj a tulajdonosnak, hogy intézkedjen, különben költözöl. Ha a sajátod, akkor csak a fentebb vázolt durva megoldások maradnak szerintem is.
2015. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
melyik országban van ilyen, hogy felnőtt nem szólhat egy gyerekre?
2015. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hell-ikon ***** válasza:

Ha itthon lennél, azt mondanám, hogy kezdeményezz birtokvédelmi eljárást, ha már úgyis menthetetlen a viszonyotok a szomszéddal, vagy az ingatlan tulajdonosát kérdd fel erre.


Viszont rákereshetsz a neten, hogy hátha van nálatok is valami hasonló.

2015. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megpofozná őket néha és ezt felveszed.
2015. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!