Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mik a legrosszabb élményeid...

Mik a legrosszabb élményeid albérletes vagy kollégiumi szobatársakkal/lakótársakkal?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4en voltunk a szobába, az egyiknek büdös volt a lába, és napokig egy zoknit használt!!! :D ez elég rossz szerintem
2015. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Omg, hát nekem volt egy lakótársam, aki a hüvelykúpját rákente az étkezőasztalra. Azt hittem a szájába hányok :D
2015. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szobatársam allandoan be volt rugva ha valami buli volt es jópárszor belehanyt az agyaba (ami tolem lehetett vagy 2 méterre) a masik idiota meg kint hagyta a vibratorat az asztalon ahol amugy ettunk altalaban (addig)
2015. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állandóan bepanaszolt az egyik szobatársam, aki tőlem 3 évvel volt idősebb. Ilyen kis dagadt, rosszindulatú csaj. Győrben lakik. Aztán amikor a nevelők látták, hogy ki a ludas, akkor kiköltöztették a szobából. Délig aludt, sem iskolába, se dolgozni nem járt. Természetesen az zavarta, ha én és a másik két szobatársunk reggel hatkor kelt a suli miatt. A dolog pikantériája, hogy a csaj barátnője a csoporttársam volt, és elkezdett jópofizni. Pedig kidumált annak a bolondnak és ő is tett ellenem dolgokat. Ezek után nekem nem volt ínyemre a barátsága, úgyhogy megsértődött rám. Sms-re nem válaszoltam, telefont nem vettem fel, a saját dolgaimmal foglalkoztam. Mindegyikük fent van ezen az oldalon is, úgyhogy ha magukra ismertek a leírásból, fogják fel, hogy tanultam a történtekből, és legközelebb nem leszek ilyen elnéző, türelmes velük. Már eljutottam arra a szintre, hogy ilyen helyzetekben nem állok le magyarázkodni, hanem akkora balhét csapok, hogy nem lesz kedvük a közelembe jönni. ;)
2015. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!