Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni a ordibáló...

Mester33 kérdése:

Mit tudok tenni a ordibáló alkoholista szomszédommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok üdv mindenkinek.0 Segítsget szeretnék kérni vagy valami hasznos ötletet tanácsot? . Van egy alkoholista szomszédom le van százalékova a alkoholizmus miatt már kb 10 éve, reggel ordibál mikor felkel aztán elmegy a kocsmába hazajön ordiál és ez így megy egész nap . A annyával él kb (85) éves hol egymással hol csak a vak világba orditoznak. Póbáltam velül szépen durván beszélni eredméntelenül . Már 1 x a rendőröket is kihivtam akkor elvitték 2 napra és ujból ithon volt, de én ezt a ordibálás nem birom a lakásba be lehet tissztán hallani mindent .! ja és most volt ismét leszázalékoláson kapot 73 % és így an neki 45ezer ft nyugdij azóta mégtöbbet tud inni igy ez a probléma mindennapossá vált. A testvérei nem segitenek, nem foglalkoznak vele! Szóval minden hasznos ötlet érdekell!?
2015. szept. 24. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindig hívd ki a zsarukat, vagy jelentsd fel csendháborításért.

hátha lesz valami, de sajna jobb ötletem nincsen.

2015. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem semmit sem tehetsz. max elköltözöl :(

Nálunk is volt a lépcsőházban egy hasonló szomszéd, csak pluszban még zakkant is volt. pl egy szál semmiben flangált a folyosókon és hasonlók. kb milliószor hívtunk mindenféle illetékest, volt hogy 2-3 hétre elvitték, aztán újra itt volt. egy idő után egerek és patkányok költöztek be hozzá, ömlött az elviselhetetlen bűz, a gyerekeket ki se engedtük kísérő nélkül, mert mindennapos volt, hogy nekiállt sz*rosan-tetvesen és persze pucéran rajcsúrozni a lépcsőházban az öreg. Végül a fertőzésveszély(!!!!) miatt lezárták a lakását, őt meg becsukták valami intézetbe. Olyan állapotban volt a lakása, hogy az önkormányzat nem talált vállalkozót, aki kipucolta volna!

Éveken át szenvedtünk az öregtől, és hiába jeleztük mindenfelé, írtunk akinek csak bírtunk stb.

Ez a mai magyar valóság!

2015. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bibibiii az enyém már meghalt.

(Bocsánat, ha morbid vagyok, de annál az ipsénél nagyobb r.o.h.a.d.é.k.ot még nem láttam)

Hívd ki a zsarukat minden nap! Az ideg kicsinálja.

2015. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg valahogy elérni, hogy elmenjen elvonóra? Elvitetni gondolom nem lehet, csak önszántából mehet...pedig ilyen állapotban már semmi esély erre. Nagy szívás az biztos. Nálunk is volt nagyon régen, már nem emlékszem pontosan kicsi voltam, de volt, hogy a bácsi a lépcsőházban aludt meg mindenféel mebereket horodott fel...
2015. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A legostobább válasz erre a költözés. Nem azt kérdezte a kérdező, hogy milyen messzire fusson egy probléma elől, hanem mi a megoldás?


A megoldás: minden egyes alkalommal ráhívni a zsarukat! A zsaruk ujnák meg hamarabb, szanaszét fogják bírságolni.

2015. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És a 45 ezres nyugdíjából meg majd befizeti a bírságokat? Ugyan! Kiröhögi a rendőrt. Le se tudják tiltani neki.


Azért szégyen hogy idehaza "alkoholizmus" indokkal leszázalékolnak valakit had igyon az adófizetők pénzén, a gerincsérvest aki mozdulni nem bír azt meg munkaképesnek nyilvánítják . Gratulálok a kormánynak! Ezt csak úgy mellékesen..

2015. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább te se írtál volna. Annyira nem szoktak röhögni az ilyenek, mikor megjön a behívóparancs a BV-be, hogy menjen, és ülje le a ki nem fizetett bírságokat.
2015. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ilyen jogcímen az égvilágon senkit nem százalékolnak le. Főleg nem nálunk, ahol a féllábúakat is visszazavarják dolgozni.
2015. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na akkor leüli.Kap 30 ezret az 6 nap,még lehet jól is érezné magát.
2015. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te se láátál még börtönt belülről, ugye?
2015. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!