Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak? (nagyon fontos)

Allycica222 kérdése:

Mit csináljak? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat,de nem tudtam ezt a kérdést milyen kategóriába is írhatnám ki.

Szóval tegnap mondták el a szüleim,hogy apukám Miskolcon kapott munkalehetőséget és emiatt már nyáron költözünk is. Hát igen képzelhetitek, hogy reagáltam... elég annyi hogy ma és tegnap szinte senkihez se szóltam egész nap sírok és azt hiszem depis lettem.:/ azt tudni kell,hogy Győrben élünk és Miskolc az ország másik felén van... Én most 8.-as vagyok és jövőre lennék gimis. Ez abból a szempontból jó, hogy nem kell idegenként beilleszkednem egy osztályba ahol már mindenki ismeri egymást.Nagyon szeretem Győrt és itt van nekem mindenkim aki számít :( a legjobb barátnőmmel egy gimnáziumba mentem volna, de ennek lőttek és nagyon szeretem őt ő az egyetlen aki tartja bennem a lelket, de nem tudom mi lesz ha nem lesz már velem :( nagyon mesze leszünk egymásrtól és úgy gondolom ha a barátságunk nem is menne tönkre (mert találkoznánk néha meg ugye ott a facebook,skype stb..), de biztos, hogy nem lesz olyan mint régen. Itt vannak a nagyszüleim is az unokatesóim is a szerelmem is,aki nem rég vallotta be, hogy viszont szeret... tudom lesz nehezebb az életbe és lesznek nagyobb tragédiák is de engem ez nagyon meg visel :( nagyon kötődök győrhöz és semmit nem tudok Miskolcról nincs ott senkim nem ismerem az egész várost... Nagyon félek, hogy mi lesz ezzel az egésszel. Félek, hogy nem tudok beilleszkedni majd és hogy nem lesznek igaz barátaim :( nagyon fura lány vagyok kicsit gyerekes,éretlen,vicces és be nem áll a szám. Nehezen bízok meg emberekben és miután rátaláltam az igaz barátra csak akkor nyílok meg igazán. nem azt mondom hogy halk visszahúzódó típus vagyok mert egyáltzalán nem csak hát értitek...:D Nagyon kivagyok és arra kérek, ha valaki cvolt hasonló cipőben az leírná nekem az élményeit tapasztalatait a költözésről vagy akár néhány bíztató szót... Nagyon megköszönném mert teljesen üösssze vagyok törvbe és rettentően félek az egésztől és nem tudom, hogy hagyhatnám itt a barátaim családom.:(



2016. febr. 9. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem volt részem ilyenbe.

Az nem jutott az eszedbe hogy a nagyszülőkhöz költözz?

mert ha megoldható akkor nem kell otthagynod Győrt, a barátokat és a sulit sem.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet, mert a szüleim nem akarják, hogy szétszakadjon a család (van egy fiú tesóm is, bár őt nem nagyon viseli meg az egész) és én benne lennék,de a nem hinném hogy elválallnának a naygszüleim meg ügye anyáék alapból nem mennének bele ... de nagyon szépen köszönöm :)
2016. febr. 9. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg vesd fel az ötletet, hogy csak fél évre vagy egész tanévre maradnál nagyszüleidnél próba képp és mondjuk nagyon jól fogsz tanulni vagy segítesz a ház körül aminek nagyszüleid is biztos örülnének, ilyesmi. Tehát hogy neked is jó legyen és nekik is. Ünnepek, tanszünetek alatt tudtok találkozni. Mindenképp nagy változás lesz ez számodra, bármi is lesz. Fel a fejjel.
2016. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) Sajnos mindent megpróbáltam , de egyszerűen nem műlködik semmi.:( A nagyim meg azért nem megy bele mert anya lebeszéli róla. Én még biztos nagyon sokszor meg fogok próbálni hogy nem lehetne így meg úgy de nem látok rá sok esélyt :(
2016. febr. 10. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:

(bakker én voltam az első válaszoló de nem ment el a válaszom amit írtam xD)



Nyugi, biztos fogsz tudni barátokat találni az új osztályközösségben is. A barátnő(i)ddel pedig még tudod tartani a kapcsolatot. Tuti be fogsz tudni illeszkedni, hiszen abból amit leírtál nekem egy kedves, intelligens lánynak tűnsz.


Sok sikert (:


(amúgy ha gondolod, beszélgethetünk )

2016. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja semmi :) és tényleg nagyon köszönöm a válaszod :D sokat segítettél most már kicsit jobban érzem magam :) amúgy persze beszélhetünk és köszi még egyszer :DD
2016. febr. 10. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyen idős koromban költöztek a szüleim másik városba munka miatt. Teljesen jól elvoltam egyedül otthon. Két-három hetente meglátogattak, fizették a rezsit meg adtak 40e forintot kajára meg egyebekre
2016. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát sajnos nekem ez nem jöhet szóba :(
2016. febr. 16. 16:29
 9/10 anonim válasza:

Gondolj rá mint egy lehetőségre, ahol új barátságokat köthetsz és mellette felfedezhetsz egy másik helyet is miközben továbbra is megtartod a mostani barátaid.


Én megéltem hasonlót, hozzád hasonlóan én is Győri vagyok és anno amikor felvettek a Krúdyba mi is elköltöztünk igaz nem olyan messze mint ti, de szerencsére nekem volt lehetőségem kollégiumba menni, ahol persze még több baráttal lehet megismerkedni.

2016. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
o igaz:) köszi:D
2016. febr. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!