Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nemrég cigányok költöztek a...

Nemrég cigányok költöztek a szembeszomszéd házába. Egész nap kiabálva beszélnek, szemetelnek (az én kerítésemhez is jut bőven) a kutyáimat hergelik az autójukkal megállnak az én kapubejáratom előtt ami persze zavaró stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is ezt történt.mi ikerházba laktunk és a szomszéd eladta az a ö felét a környék legrosszabb cigány családjának.elöször átjöttek, hogy szeretnék megvenni a miénket is azért,hogy egybe tudják nyitni a kettöt. Valami nevetséges összeget kínáltak érte.mi mondtuk, hogy nem eladó,erre a cigány ember elkezdett nevetni és azt mondta, hogy majd meggondoljuk magunkat pár hét múlva.Másnap beköltözött az egész pereputty.(kb 6 felnött meg vagy 11 gyerek a 3 szobás házba).nem kell mondanom,hogy egy perc nyugtunk nem volt.3 hét után magam mentem át azzal hogy eladó a házunk ha még érdekli.mocskos egy népség akárki akár mit mond..
2016. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Minél hamarabb.
2016. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A család legértelmesebb tagját figyeld ki és ahoz menj oda hogy nem akarsz balhét de ez így nem mehet tovább ,ha nincs köztük értelmes ,ténleg a költözés lenne a legjobb választás
2016. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 schamuelson ***** válasza:
78%
Hm, a hármas adta eddig a legértelmesebb választ. Igen, érdemes először beszélni egy normálisabb családtaggal. Felvetni neki, hogy a házadra vételi ajánlatot kaptál a Magyar Gárda egykori oszlopos tagjától...
2016. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözés az egyetlen megoldás, sajnálom, ez tényleg ilyen. Készülj fel arra hogy kb. egy petákot nem ér az ingatlanod.
2016. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, valóban ez van. Akinek nincs szerencséje, és a környékére költöznek – mert nem csak a közvetlen szomszédok élete változik meg miattuk -, akkor vagy elvisel mindent, ami ezzel jár, vagy elmenekül.

Mi is, szomszédaink is, próbálkoztunk önkormányzatnál, jegyzőnél, rendőrségnél: még csak látszatintézkedésre sem volt hajlandó senki. Ráadásul, még voltak olyan „kedvesek” a megkeresettek, hogy elmondták nekik, mert utána röhögve mondták, hogy „Nem tetszik valami? Panaszkodjon megint a …nek!”. Nemhogy bármi javult volna, hanem még romlott, hiszen megbizonyosodtak arról, hogy senki semmit nem tesz ellenük.

És nem kivételes eset a miénk. Számos fórumon olvasgattam, nem találtam tényleges megoldást. Kivétel nélkül csak az volt a tanulság, hogy azt csinálnak, amit akarnak. Egyetlen megoldás, ha valaki megsejti, megtudja, hogy érkezni fognak, akkor anélkül, hogy bárkinek szólna róla, gyorsan eladja az ingatlanját, még elfogadható áron. Persze, erre, annyira kicsi az esély, hogy gyakorlatilag ez sem megoldás.

2016. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

#3-4


Szerintetek ezzel a népséggel vagy nem is tudom minek nevezzem öket,lehet értelmesen beszélni? Arra nem képesek,hogy egy normális végzettséget szerezzenek, vagy hogy egy napot ledolgozzanak normális helyen.és akárki akár mit mond a 99% az sajnos ilyen.Akármerre mennek mindenhol vagy félelemet keltenek vagy pedig undort az antiszociális viselkedésükkel.Hidd el ku..ra leszarják,hogy te kulturált ember módjára próbálod nekik elmagyarázni, hogy rajtuk kívül más is lakik a környékéken.egyszerüen nem érdekli vagy az sem ritka, hogy ha egyszer kritizálod öket akkor az egész egy ellened iränyuló hadjáratba megy át, és akkor rád szállnak.

Ha feljelented öket a rendörök vagy a hivatal semmit nem tesz.Költözés az egyetlen megoldás és valszinüleg a házat majd valami szánalmas áron aluli összegért tudod csak eladni, mert senki nem akar ezekkel mégcsak egy környéken se lakni nemhogy a szomszédjuk legyen

2016. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendőrség
2016. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 walk w1th mee ***** válasza:
rendőrség sz rt s sem csinál...nekünk is szomszédaink 10 éve,fenyegetőztek hogy apámat leszúrják meg ilyenek.kilettek küldve rájuk a feketemaszkos zsándárok:D (errefele igy hivják őket) nos nekik jogugban állt az egészre egy kiadós verést rakni .mi van ott magyarországon arrafele hogy nem lehet őket megveretni?
2016. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvastam a történeteket és olyan ideges lettem tőle! Miért kell ezeknek itt élniük? Nem annyira régen Magyarország egy naggyon jó hely volt, mondhatjuk úgy, nem fogom megbánni a fogalmazást, hogy a legjobb ország. Eredetileg egy hosszú fogalmazást írtam, de arra gondoltam, hogy esetleg talán még fel is jelenthetnek, ebben a mai világban az ilyen állításokért, úgyhogy töröltem. Á, mindegy. A magyar már úgyse mondhat semmit. És nem szólhat bele a saját hazájának ügyeibe. Most elszomorodtam. Na mindegy. Sziasztok!
2016. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!