Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Paneltelepen a közös helységek...

Paneltelepen a közös helységekben miért nem zárják le az emberek a kerékpárjukat?

Figyelt kérdés
Hiába zárható kulccsal a közös helység, több embernek van általában egy közöshelysége. Nyitva hagyják, valaki bejut a lépcsőházba és eltolja a biciklit. Aztán meg naponta sír valaki hogy ellopták a kerékpárját onnan.
2016. júl. 30. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Lopás nálunk is volt már, pedig az ajtók mindig zárva voltak. Igazából ha valaki feltör egy ajtót, akkor egy biciklilakat nem fogja megállítani.

De ha olyan környéken laknék, ahol nyitva hagyják az ajtót, lehet én is lakatolnék.

2016. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki zárja, a biciklitárolót is meg a saját biciklijét is. És még így is tűnt el bicikli... Az én biciklimről meg a lámpákat lopják le rendszeresen a tárolóban, ha elfelejtem levenni róla.
2016. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felénk volt már mikor lezáróstól, de olyan is hogy a lezárót levágva ott hagyva tűnt el kerékpár. De mikor még nem laktam itt állítólag olyan is volt hogy erkélyen felmászva a 3.-ról loptak bringát.

De amúgy nálunk megoldás született....összedobtuk a pénzt és kamera működik az ajtóban (elég komoly nagy felbontású) szóval ide már azóta nem jár lopni senki.

2016. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MZ.per.X ***** válasza:

Felénk, bár nem panel, lomtalanítás utáni napokban kb minden házba bementek a cigók.


Nálunk is csak a szerencsén múlott, hogy nem vitték el a bringákat a folyosóról, pedig lakat, zárt ajtó minden megvan, azóta a szobában tartjuk.

2016. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!