Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debreceni középiskolai kollégi...

Debreceni középiskolai kollégiumok... Deák, Györffy vagy Gulyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Nyolcadikos vagyok és tanácsot szeretnék kérni mostani, esetleg hajdani kollégistáktól. Melyik jobb? A szigorral nincs bajom... De higiéniailag melyik elviselhetőbb? Csak nem mind retkes annyira, ugye? És tényleg ellopják a cuccainkat? Elég a tanulószoba a tanulásra? Találkozhatok a barátnőimmel majd, vagy nem mehetek ki? És büdös az ágynemő? A kaja milyen?


Rengeteg kérdésem van. Nem muszáj mindre válaszolni. Ha tudsz hasznos infót légyszi írd le :) Előre is köszi :*


13/L



2016. okt. 31. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez a kérdés odab.sz :D
2016. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Sorrendben: Gulyas, Deak, Gyorffy
2016. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Ez engem is nagyon érdekelne!:D

Kérdező, melyik suliba készülsz?

2016. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Jaj, elnézést,oda van írva! ><

Tehát akkor úgy kérdezem, milyen tagozatra? :)

(előző vagyok)

2016. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia:) Reál osztályba, nyelvi előkészítővel. Te? :)
2016. nov. 1. 20:47
 6/10 anonim válasza:

Szia!:)

Én a Gulyásban vagyok (amúgy a Csokiba járok), és nagyon szeretem:)

Tőlem eddig még semmit nem loptak el, a kimenő az nevelőtanártól függ, hogy mennyit ad, nekünk úgy van, hogy délután 4-ig szabad kimenő, utána 4-től 7-ig sziló van, és 7-8-ig megint van kimenőnk..de jövőre már több kimenőnk lesz este is, mert most csak azért ennyi, mert elsősök vagyunk és, hogy "ne járkáljunk egyedül kint sokáig, mert kicsik vagyunk" :"D Ágyneműt vihetsz be sajátot, szinte mindenki így csinálja. (én is) A kaja nem rossz, de ne is várj sokat:"D

Amúgy sorrendbe én mindenkitől azt hallom, hogy Gulyás, DEák, Győrffy, de szerintem az összes jó:)

2016. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Nem is tudod mennyire megnyugtattál <3 És héj, lehet jövőre találkozunk ;)
2016. nov. 2. 22:19
 8/10 anonim válasza:

Nincs mit, örülök, hogy segítettem:)

Úgy legyen!!:) Sok sikert a felvihez meg mindenhez^^ Ha még van kérdésed, nyugodtan írj privit:D Látom, hogy beírod az Adyt is, tavaly én azt írtam elsőnek, úgyhogy ezzel kapcsolatban is írhatsz nyugodtan, nem csak a koli miatt!:)

2016. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3 Lehet, hogy igénybe veszem a szolgáltatásaidat :D
2016. nov. 5. 21:40
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyértelműen a Györffy. Én is ott vagyok. Nagyon szeretem, és itt a legreálisabb a kimenő. Ha van kérdésed írj nyugodtan! :)
2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!