Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki azt terjeszti rólam,...

Valaki azt terjeszti rólam, hogy alkoholista vagyok, mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Szegeden sétáltam a Széchenyi téren és egy fiatal egyetemista pár mellett, ahogy elhaladtam a trolimegállóban, tisztán értettem, a fiú azt mondja:

"Nézd, a járását, már ez is elitta az agyát!". Közben rám néztek (engem ismerhetnek, de én nem ismertem őket). Biztosan rólam volt szó, mert a fiú engem utánozva lecsapkodta a fejét, közben még az utca túloldaláról is engem bámultak. Az sem zavarta őket, hogy én meg őket néztem. Az igaz, hogyha séta közben elgondolkodom, csak néha nézek fel, egyszóval lehet, hogy ez komikus, de antialkoholista vagyok (aki ismer ezt tudja rólam, ki is szoktak akadni rajta).


Ráadásul azért szeretnék tenni, hogy a fiataloknak Szegeden jobb élete legyen. Egyszóval elszomorító, hogy valaki ezt terjesztheti rólam az egyetemisták között.


Csak kiírtam magamból.



2017. febr. 1. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt hasonló, még régebben, és nagyon kellemetlenül érintett, bár nem alkohollal kapcsolatos volt, hanem azzal, hogy néhány járókelő fiatal szerint "nem juthatok be egyetemre". (Rosszindulatúan, gunyorosan előadva, természetesen.)
2017. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Rólam is terjesztettek dolgokat. Az ilyen másokon gúnyolód párok meg elmehetnek a pcsába.

Fu hát annyit tudsz tenni, hogy nevetsz rajta, vagy leszrod, mert ha látják, hogy betalált, annál jobban csinálják. Sajnálom, tudom milyen ez, nagyon rossz. :(

2017. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
"fiatal egyetemista pár" ezzel mindent el is mnodtál. Az egyetemisták (tisztelet a ritka kivételnek) unatkozó, lusta, bunkó emberek. Apuci pénzén ellébecolnak akár 7 évig is az egyetemen, a tanulás és a munka is büdös nekik. Unatkoznak, ezért kötöttek beléd. Még arra sem érdemesek, hogy foglalkozz velük és ezt leírd. Nem az a mérce amit pár idióta bajkeverő fiatal állít rólad.
2017. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy Szeged méretű város messze nem egy falu, ahol lehet ilyen pletykákat úgy terjeszteni, hogy mindenki tudjon róla. Ha terjesztené is valaki rólad, kötve hiszem hogy 2 random fiatal (honnan tudod hogy egyetemisták?) csak úgy elkezdene rajtad gúnyolódni. Mégis hogy jutna el úgy hozzájuk a pletyka és tudnák, hogy te vagy az, ha tényleg csak egy szóbeszéd áll a háttérben?

Három ötletem van:

- Nem rajtad gúnyolódtak.

- Rajtad gúnyolódtak, de félreértetted a gúnyolódás okát.

- Valami vaj van a füled mögött, amit itt nem mondasz el.


"Ráadásul azért szeretnék tenni, hogy a fiataloknak Szegeden jobb élete legyen. Egyszóval elszomorító, hogy valaki ezt terjesztheti rólam az egyetemisták között. "


Ez meg hogy jön ide? Valami antialkoholista aktivista vagy, vagy mi? Honnan tudná máskülönben két járókelő, hogy te mit akarsz?

2017. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.: Én neked is adtam egy zöld kezet.


Elárulom, nők szoktak terjeszteni dolgokat fiúkról. Édesapámnak ez anno odáig fajult, hogy a városában nem is tudott ismerkedni. Ezen kívül vannak haragosaim férfiak is, vezető tisztben. Hogy miért? Azért, mert disznóságokat csináltak és a kisembereket próbálták belerángatni, ez nekem pedig nem tettszett (de nem ők terjesztik, ők máshogy tartanak be).


Nem vagyok alkoholellenes aktivista. Sem politikus. Aki fiatal a piába beleesett, sajnos, azon én már nem tudok segíteni, nem erre gondoltam.

2017. febr. 2. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Jaj ne már, negyed akkora városból származom mint Szeged, de ha itt neki álltál terjeszteni egy pletykát, hogy a Józsi alkoholista, akkor nagyon egyszerű lenne mindenki reakciója: Ki a tököm az a Józsi és mi a francért érdekelne? Most komolyan te azt hiszed, hogy egy 160 ezer fős városban téged ilyennel lehetne szívatni? Hogy a magas hivatalokban ülő haragosaid így próbálnának rajtad bosszút állni hogy fiatalokkal hitetik el hogy a Józsi (ki az a Józsi?) alkoholista? :D Szeged nem egy 600 fős falu, ahol nagy szám, ha van pár alkoholista akiről lehet pletykálni.
2017. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül terjeszti, de amúgy tényleg bunkók voltak, az a páros, ne foglalkozz velük, nem kell hagyni, hogy lehúzzanak téged érzelmileg. Ne engedd nekik, hogy hassanak rád
2017. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!