Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tortenhet meg velem hogy...

Hogy tortenhet meg velem hogy ilyen maganyos vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 eves vagyok fiu , 188 cm magas adok magamra hogy mit veszek fel,igyenes a hajam es szerintem nem vagyok olyan csunya se. Nem volt meg baratnom nem is kavartam meg senkivel,mar evek ota nincs egy lany baratom se vagy barmi lany akivel rendszeresen beszelhetnek,az egyik legjobb baratom par honapja mar masokkal log(rajta kivul is van meg boven baratom). Illetve mostanaban azt erzem hogy mindenki egy kicsit gonosz es azt erzem hogy En senkit nem bantok,senkivel nem bunkozok,inkabb adni probalok mint elvenni,es ugy erzem mintha egy rossz ember lennek es a sors folyton naprol napra inkabb elvesz tolem,mintsem hogy adna,es minden reggel remenytelve megyek el iskolaba ahol vegulis jo kedvem van,de itthon mindig maganyosnak erzem magam,nem nagyon ir senki,ha elmegyek valahova estefele bulizni ott hiaba erzem magam jol beszelgetek lanyokkal, mas emberekkel, masnap pedig olyan mintha ez a buli meg sem tortent volna akikkel ott beszelek maximum koszono partnerek lesznek vagy meg az se, a buli masnapjan senki uj megismert ember nem ir ram,en meg nem igazan tudom hogy mivel is irjak igy rajuk... Szoval en mindig probalok minden egyes nap felallni a foldrol de egyszeruen mindig a legkisebb szello is ujra foldre visz. Hasonlo tapasztalatok? Tanacs?

2019. okt. 21. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn írj rá vagy 100 lányra és a nagy számok törvénye alapján 1-2 biztos összejön.
2019. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat tarskeresore nem megyek, 17 evesen kozepiskolasan nem hinnem hogy tarskeresok kene probalkoznom
2019. okt. 21. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Fuh.

Fogalmam sincs miért lehet ez, ugyan így vagyok lányként.

Valószínűleg tul visszafogottak vagyunk ahhoz hogy "áttörést" okozzunk.

2019. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Majd ha ez 10-20 év múlva is így lesz, akkor sajnálkozhatsz, hogy magányos vagy.
2019. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Játszd az élet játékát! Keresd meg mindenben,mindenkiben a jót! Néha nehéz(mikor a matek tanárban kell megkeresni:)) , de nagyon élvezetes.

Ajánlom neked, barátom!

2019. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem tul szereny lehetsz. Nem vagy ramenos, velem is ez szokott lenni sajnos:( Az emberek altalaban jobban szeretik a ramenosebbeket es a kevesbe visszahuzodobb szemelyeket.
2022. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!