Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet, hogy fiatalon már...

Hogy lehet, hogy fiatalon már belefáradtam az életbe és naponta alig várom, hogy valami miatt meghaljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben naponta várom, hogy vagy elkapjam a koronavírust és elvigyen (krónikus autoimmunbeteg vagyok) vagy pedig valami balesetet szenvedjek autóval/kerékpárral és abban halljak meg. Semmi értelme az életemnek és utálok mindent. Van egy munkahelyem, ahol semmi keresnivalóm nem lenne és idő kérdése is, hogy mikor küldenek el. Férfi létemre baromi sovány (betegségem miatt) és alacsony vagyok, nulla a libidóm, de a csajom amúgy is levegőnek néznek. Semmi hobbim, mert nincs is kivel. Magam pedig mindenbe belefásulok. Néha elmegyek a családdal ide-oda, de abból is veszekedés vagy szerencsétlenkedés lesz és semmi értelmes nem történt. Nagyon elegem van már mindenből, de sajátkezüleg meg nem merek magammal végezni, ahhoz gyáva/gyenge vagyok. Félek a haláltól és fájdalomtól, de eközben meg semmi értelme élnem, se magam se a társadalom szempontjából, aki kb. száműzöttként tekint rám. Emiatt is baromi csoda, hogy jelenleg van munkahelyem, de az se lesz sokáig, mert ott se tudok teljesíteni.

2020. júl. 19. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hogy lehet hogy minden 2.ember magànyos es soha nem talàlkoznak?
2020. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

na menj a francba. Mi értelme lehet az életnek? Minél mélyebbre jutni a megismerésben és kifejezni azt. Hol tartasz?

"A lélek megismerése egymagában menthetetlenül mélabússá tenne minket, ha a kifejezés öröme fel nem vidítana." -írja Thomas Mann a Tonio Krögerben. Olvastad?

2020. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: Mert csak hozzá hasonló lúzer génhibásak írosgatnak ide, azok között is 99,8%-a fiú.

#2: Hogy miii??? 🥴 Ezt még értelmezni sem tudom.

2020. júl. 19. 20:28
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Itt az ideje a megújulásnak. Mivel szeretnéd kezdeni?
2020. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nézz utána, ennek a jele:


V.Mózes 28-


65.

De e nemzetek között sem pihensz meg, és nem lesz a te talpadnak nyugodalma; mert rettegő szívet, epedő szemeket és sóvárgó lelket ád ott néked az Úr.

66.

És a te életed kétséges lesz majd előtted: és rettegni fogsz éjjel és nappal, és nem bízol életedben.

67.

Reggel azt mondod: Bárcsak estve volna! estve pedig azt mondod: Bárcsak reggel volna! - a te szívednek rettegései miatt, a melylyel rettegsz, és a te szemeidnek látása miatt, a melyet látsz.

2020. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

A halálodon vagy úgy, hogy semmi bajod, és te mondod másnak, hogy lúzer génhibás? :D Kapjál az agyadhoz öcsi, te arra sem vagy jó, hogy az ember a lábadat beléd törölje! Nyomorék.

38N

2020. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig hasonlóan láttam a világot, idő és rengeteg akarat kellett, hogy ezt meg tudjam változtatni.

A mai napig vannak mélypontjaim, de sikerül túllendülni rajtuk.

Ha érdekel, írj nyugodtan, szívesen segítek ha van benned akarat

2020. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Napi minimum 2 kerdes van arrol hogy maganyos vki nincs ertelme stb

Kb 1 millio maganyos ember lehet MO n

Es nem ismerik egymast.nem fura logikatlan?


2.voltam


Ui az is fura hogy nem ertetted a kommentem

2020. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jav 1.voltam
2020. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#6: Mit nem értesz ezen te szerencsétlen? Írtam, hogy krónikus beteg vagyok és hogy hozzám (igen az "m" betű lemaradt azt hittem evidens) hasonló lúzerek írnak csak ide, nincs valójában ennyi magányos ember.
2020. júl. 19. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!