Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Xanax, Flector por és alkohol...

Xanax, Flector por és alkohol együttes bevétele okozhat halált?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, hogy légzésleálláshoz és májkárosodáshoz vezethet, mennyiséget nem konkretizáltak. Van a környezetemben valaki, aki bár úgy tűnik, jól van, és vicceskedve jegyzi meg, hogy a fentiekkel véget vet az életének, én ezt nem tudom viccnek felfogni. Igyekszem elvinni szakemberhez, de kérem, aki jártas a témában, főleg, ha EÜ-dolgozó, tudna erről mondani valamit? Személyes tapasztalat is érdekelne, ha valaki átélt hasonlót, akár kívülről, akár ő maga cselekedett így. Köszönöm.

2020. okt. 24. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt elég sok mindent leírnak, remélem tudsz neki segíteni! Szurkolok!

2020. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
a buli vegen eselyes hogy talalkozol jezussal
2020. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy mennyiségben szedi be egyszerre, akkor igen, meghalhat tőle, de nem a májkárosodás miatt. Addig nem jutna el. A májkárosodást arra értik, ha rendszeresen és huzamosabb ideig, hónapokig/ évekig szedi ezeket a szereket.
2020. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
86%
Bár nekem is lenne ilyen barátom, aki a felszín alá néz, és látja, hogy nincs minden rendben.
2020. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az bizonyos, h én nem találkozom Jézussal, mert nem vagyok hívő, és nem rólam van szó, de értem #2 a válaszod lényegét, ahogy #3 is írja. A májjal kapcsolatban annyi információ volt még, h ha túl is éli ezt valaki, májkárosodással marad meg, és a megfelelő idegszakosztályon fogják kezelni... Igyekszem figyelni, és segíteni, nem akarom riogatni, vagy bűntudatot kelteni benne, mert az sem megoldás, de nem igazán tudom, mit tehetnék. De igyekszünk megoldást találni a többiekkel felváltva.

Mkinek köszönöm a választ.

2020. okt. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!