Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak,hogy viselitek amikor...

Férfiak,hogy viselitek amikor leszólítotok egy nőt és az csúnyán néz rátok,valamint némának tetteti magát?

Figyelt kérdés
Biztos több férfitársam is találkozott ezzel a jelenséggel,amikor odament egy nőhöz és a nő csúnyán nézett rá és úgy tett mintha nem tudna beszélni.A férfi odamegy hozzá mert tetszik neki a nő,a nőnek viszont nem tetszik a férfi,ezért levegőnek nézi és úgy csinál,mintha nem hallaná amit a férfi mond neki.Engem az ilyen érzékenyen érint,vajon a többi férfit is?

2021. ápr. 23. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Aki levegonek nez, az csunyan se nez.
2021. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Micimacko67 ***** válasza:
80%

Kérdező, azért azzal legyél tisztában, hogy nagyon nem mindegy, hogy mit és hogyan mondasz egy ilyen alkalommal egy-egy nőnek...

Ha ki lóg a kapanyél a szádból, nagyon ne csodálkozz ha még szóba sem állnak veled...

2021. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1 úgy értem hogy először ránéz a férfira megállapítja hogy nem néz ki jól és utàna már rá se néz,mintha ott se lenne.
2021. ápr. 23. 12:55
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Én is utálom ha egy idegen csak úgy leszólít, főleg ha ismerkedni akar. Miért kéne nekem bárkivel szóba állnom, csak azért mert egy buszmegállóban vagyunk?
2021. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4 De kedvesen,mosolyogva is a tudtára lehetne adni hogy nem szeretne ismerkedni.És hozzátenni hogy ne szomorkodjon majd más nő szívesen ismerkedik vele.
2021. ápr. 23. 13:00
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

"Én is utálom ha egy idegen csak úgy leszólít, főleg ha ismerkedni akar. Miért kéne nekem bárkivel szóba állnom, csak azért mert egy buszmegállóban vagyunk?

"

Aztakurwa xD Ez megborított.

2021. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Miért várod el idegenektől, hogy kedvesek legyenek veled és mosolyogjanak rád?
2021. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Sose értettem, hogy minek kell kéretlenül odajönni. Főleg, amikor olvasok, egy pillanatra felnézek és már jön oda. Hát könyörgöm, eddig azt se tudtam, hogy ott van, miért kéne tőle bármi?

Mindig ignorálom az ilyeneket (fülhallgató be), mert ez a legkönnyebb. Nem fogom vigasztalni, nem vagyok se a szerette, se a terapeutája.

2021. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
7 mert jól esik az embernek ha kedvesek vele,az viszont rosszul ha levegőnek nézik.
2021. ápr. 23. 13:06
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Te mindig mindenkivel kedves vagy? Ha mennek hozzád kéregetni, akkor kedvesen, mosolyogva mondod hogy most nincs nálad apró?
2021. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!