Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyáltalán nem tudok nyitni...

Egyáltalán nem tudok nyitni az emberek felé, nem tudok beszélgetni velük, hogy tudnám fejleszteni magam?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz családi hátterem volt és úgy érzem nem olyan vagyok mint a normális emberek, nincs szókincsem, nem vagyok nyitott, nagyon zárkózott vagyok, igazából nem is lehet velem úgy beszélgetni mint más normális emberrel, mert sok év kimaradt a suliból, nem jártam be, magántanuló voltam amikor csak lehetett, mind ezt a rossz családi hátterem miatt, mert apám tönkretette az életünket..

Egyáltalán nem tudok nyitni az emberek felé, de szeretném fejleszteni magam csak fogalmam sincs hogy hogyan…

Szerintetek?

A pszichológus nem vált be.



2021. júl. 16. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Sosem tudtam beszélgetni, még a közeli barátaimmal is pár perc után nehézkessé válik. Egyszerűen nem megy, akármit csinálok. Sokan mondjak hogy órákig beszélgettek valakivel, én meg csak lesek hogy azt hogy lehet, mikor nálam ilyen 5 perc a max.

Mindigis csendes, háttérbe húzódó voltam, szerintem ha kiskorunkban nem alakul ki ez a "tehetség", akkor már nem igazán lehet vele mit csinálni felnőttként.

23/F

2021. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, 30N
2021. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es hogy érted ezt?
2021. júl. 16. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg chatelni valami anonim oldalon először mint az anotalk, vagy hasonlók. Tudom nagyon sok a retard ott, de néha normális emberekre is rá lehet futni. Tudom ez nagyon gyerekesen és hülyén hangzik, de megér egy próbát. Felszabadultabban tudsz kommunikálni, ha nincs ott a neved. Ilyen bemelegítésnek jó lehet. (bocsi ha hülyeséget mondok , most ez jutott eszembe)
2021. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát sajnos olyannal tudsz beszélgetni normálisan aki téged bír és sokat mesél neked. Ja és kb közös érdeklődési kör kell hozzá
2021. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát sajnos az utolsónak van igaa
2021. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hasonló srác vagyok szívesen ismerkednék hasonló emberrel,ha más nem lehet nem feszengünk majd annyira egymás előtt.
2021. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Sajnos ezt csak sok gyakorlással lehet fejleszteni.
2021. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!