Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz/lehetne jobb?

Lesz/lehetne jobb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy még soha nem volt barátom és mostmár nagyon nagyon vágyom egyre. Nincs senki akivel beszélgetni tudnék, hogy ez legalább lekössön, de mostanában nagyon nagyon érzem azt hogy szükségem van valakire. Rendesen már szúr és szorít a mellkasom ha rá gondolok. Nagyon érzékeny személy vagyok, mindent túlgondolok, ezek még rátesznek egy lapáttal. Nem hiszem hogy lenne barátom az elkövetkezendő időben és ettől nagyon elszomorodok mindig, mert iszonyú magányosnak érzem magam. Ha eddig nem volt, ezután sem lesz.


Nem tudom hogy a külsőmmel lenne e baj, mások szerint nagyon jó alakom van és szép is vagyok, de én nem így látom magam. De ha így van akkor miért nem lép egy fiú sem? Csak annyit látok hogy néznek, de én ettől még nem fogom kevésbé egyedül érezni magam.

Fogalmam sincs mit tehetnék mert ez egyre rosszabb lesz. Válaszokat előre is köszönöm.

16l


2021. okt. 25. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
19%

Jó lett volna elolvasni a sok hasonló kérdést, mert ott vannak jó válaszok is.

Érdemes lenne a szex kategóriában is körülnézni.

Nem akarod bepótolni?

2021. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!