Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi van velem? Miért fáj egy...

Mi van velem? Miért fáj egy olyan lány elvesztése aki nem is tetszet?

Figyelt kérdés

Szóval 1 évvel ezelőtt találkoztam 2x egy lánnyal de abszolút nem tetszet őviszont szerelmes volt belém hosszú ideig de én leírtam neki, hogy nem akarok semmit tőle amivel nagyonn megbántotam.

Aztán most egy évvel később találkoztunk többször is mostmár jobban tetszet jobban is nézet ki meg ilyenek. De túlságosan még mindig nem tetszett a talalkozasokon unatkoztam is. De mivel másfél éve nincs senkim gondoltam egy próbát meg ér a dolog.

De ezúttal ő utasított el és megkaptam, hogy csak legyünk barátok (ezt lehet megérdemeltem) ez 1 hete volt azóta alig eszek az idegtől és folyton szarul vagyok lelkileg.

Ilyenkor az ego sérül vagy miért vagyok olyan állapotban mint egy szakítás után miközben nem is nagyon jött be a lány csak mivel nem volt más ezért gondoltam megpróbálom vele.?


2021. nov. 5. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor az ego sérül"


Igen, kaptál egy pofont és szrnak érzed magad. Majd jobb lesz, de tanulj abból is hogy semmi értelme nem volt amit csináltál.


Nem játszunk olyat a másikkal, hogyha nincs ló, jó a szamár is. Vett egy jó elégtételt rajtad, az ő egóját szépen megemelted.

2021. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez ilyen egós dolog. Belém is szerelmes colt egy lány feltünően, de nekem ő nem tetszett. Meg is írtam neki. Aztán persze szar, hogy talált mást. xD

Valaki aki odavan értünk lecserél konkrétan. Azt hiszed így, hogy már nem lehet a tied, értékesebb. De ez egy ilyen csalóka érzés. Nem nagy probléma hisz mellékes dolog. Ha olyan lány jön aki tetszik az teljesen más.

2021. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól leírtad az egod sérült. Más is járt már így...velem olyan volt hogy kidobtam egy lányt, aztán 4 évvel később össze akartam vele jönni ő meg "akkor is hülye voltál"..nem. Persze tudtam hogy nem erről van szó.
2021. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 igen ezt a szamár dolgott most egy életre meg tanultam:D
2021. nov. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!