Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha csak neten próbálkozom...

Ha csak neten próbálkozom ismerkedni akkor valószínüleg sosem fogok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok mindenkinek sikerült neten. Én rengeteg lánnyal irogattam már de egyszer sem jutottunk el a találkozásig.

Évek óta szomorú vagyok és egyedül nem tudok igazán boldog lenni emiatt, mert még sosem volt barátnőm és nem tudom milyen szeretve lenni. 25 vagyok tehát kicsit veszett ügynek érzem már az egészet, már le vagyok maradva mindenről. Semmi szerencsém a csajoknál:(


2021. dec. 29. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
25 éves vagy rágom a zúzádat bakker. Még nem a B oldal pörög az életedben ne siránkozz. 😅
2021. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Rosszul csinálod. Barátkozni kell a lányokkal, aztán évek alatt átalakul, ha mindketten nyitottak vagytok rá. Nekem is így lett párom másfél év barátság után, 7 éve együtt vagyunk, újév napján lesz 7 és fél.
2021. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Talán releváns lesz ez. Én nagyon sokáig olyan fiú / férfi (valahol a kettő határán) voltam akit észre sem vettek. Ehhez egy undorító külső is tartozott, szóval nem volt meglepő. Amióta elkezdtem edzeni és már a tükrök sem ferdülnek el kínjukban tőlem, azóta egyre több spontán beszélgetést kezdeményeznek velem nők. Rengeteget számít, hogy milyen tartásod van. Egy jó tartás erőt és önbizalmat sugároz. Ha mellette van egy kis stílusod is, akkor kis túlzással lehetsz a világ legbalfaszabb embere, akkor is beszélgetésekben fogod találni magadat és előbb-utóbb összejön egy randi is.


Ha nem 80 kg túlsúllyal küzdesz, akkor 1 év alatt bőven gatyába tudnád rázni magadat annyira, hogy ebből a szomorú szar állapotból kilépj. Nem maradtál le még sok mindenről, de én úgy látom, hogy a legtöbb emberben nincsen meg a hajlandóság / akaraterő ahhoz, hogy megpróbáljon kitörni a saját nyomorából.

2021. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Neten egy szar csajozni, inkább előben javaslom, én is úgy szoktam.
2021. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az írásbeli stílusodon sok múlik, hogy milyen.

Próbáld meg, hogy érdeklődésednek megfelelő fórumokat, csoportokat keresel és ha beszélgetsz lányokkal, nem hozod be a párkapcsolatra vonatkozó szálat, hanem barátkozol, ismerkedsz, majd találkoztok élőben és meglátod mi, hogyan alakul.

Nem tudom és nem is tudhatom, hogy ez -e a helyzet, de ha valaki görcsösen csak párkapcsolat szempontjából ismerkedik, csak erre gondolva bármilyen ellenkező neműre rázúdul, az is lehet riasztó. Esetleg pár nap után már hosszabbtávú terveket emleget, meg párjának tekinti a másikat...

2021. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

El kell engedni a netet és élőben is ismerkedni. Anélkül nehéz lesz, persze úgy sem könnyű, mindenki szenved vele.


#2 Ez az egyik legnagyobb ostobaság ami létezik.


1, átvered vele a másikat

2, pazarlod az időd

3, a végén már azért is f-sol hogy a barátság ne szűnjön meg

4, semmi nem garantálja hogy át fog fordulni többe, sőt; legtöbbször nem fog

5, a 4. pont miatt sokszoros fájdalmat okozol magadnak, a másikat is hülyének nézted és még el is ment kva sok idő a szrkavarással


Ha kapcsolatot akarsz, akkor ne barátkozz. Ne nyomulj nagyon, de a lehető legrosszabb út, hogy barátságnak álcázod a közeledést.

2021. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az életben nincs semmir egarancia, nem a #2 vagyok, de én is úgy gondolom, hogy kötetlenül ismerkedjen-barátkozzon és majd kialakul, ha kialakul valami, mert ha az ember görcsösen rá van feszülve egy adott témára, az is érezhető.
2021. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!