Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem miért nem járnak az...

Nekem miért nem járnak az életembe normális emberek? Miért mindig csak a rosszat kapom?

Figyelt kérdés

15-16 éves koromban rengeteg barátom, és haverom volt. Állandóan buliztunk (tudom hülyén hangzik, meg most az fog jönni, hogy annyi idősen nem azt kellett volna, meg egyebek, de én személy szerint nem bánom, ennek ellenére tanultam rendesen, lett több szakmám jó érdemennyel), csavarogtunk, rengeteg ember vett körül. Tökéletes életem volt. Volt egy legjobb barátnőm is, akivel mindent együtt csináltunk, aztán hirtelen megbetegedtem, és több, mint egy hónapot itthon voltam. Volt akkoriban, 17 éves koromban egy pàrom is, akivel pont mikor beteg lettem szakítottunk. Életem első kapcsolata volt. A legjobb barátnőm pedig hirtelen kifordult önmagából, és ignoràlni kezdett, többször felhívtam, próbáltam elérni, hogy mi van vele, miért nem beszélünk? De ő nem beszélt velem továbbra sem, nem adott magyarázatot, hanem ellenem fordította az összes közös barátunkat/haverunkat(kb 30 ember). Egyesek szerint azért, hogy ki tudjon kezdeni az akkori exemmel. Ezek után rettenetesen magányosan éreztem magam, volt még kb 3-4 ember, aki beszélt velem, de amint kijàrtuk a gimit ők is kikoptak(gyerekük lett, élettársuk, stb). Egy ember maradt, egy barátnőm, meg egy másik haverom, aki az ország másik végében élt. Tavaly az ország másik végén élő haverom is hasonló módon kifordult magából, összeveszett velem egy hülyeségen, és letiltott. Azóta nem érem el, nem tudok vele kibékülni.

A napokban pedig már az egyetlen ember, aki szóba állt velem se beszél velem, mert egy exem ràírt tegnap, és elkezdett neki mindenfélét hazudozni rólam, amiket a barátnőm el is hitt, mindent. Most az exem(akivel pár napja szétmentünk), és a barátnőm, akit ismerek 8 éve vígan beszélgetnek... :)

Most már ott tartok, hogy szó szerint a kutya nem áll velem szóba, és új emberek sem jönnek az életemben. Akiket megismerek is mind maximum utál. Nem tudom miért. Nem vagyok nyàpic, küzdősportolok, segítek az embereken(fuvarral, munkával kapcsolatban, lelkiszemetes is általában én vagyok, nem panaszkodom sokat, mindenkit meghallgatom, nem vagyok nagyképű, nem vagyok lúzer). Tisztességesen dolgozom, tanulok, próbálok normális életet élni mégis mindenki csak belém rúg, és mindig csak a rossz emberek jönnek mellém. Szörnyű ezt átélni. Mi erre a megoldás? Mit tegyek másképp? Én miért nem érdemlek jó embereket?

Van még valaki hasonlóan?

Csak normális válaszokat kérek!

21/L


2022. jan. 4. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szar szöveg, de ilyen az élet. Nem az a kérdés, hogy kapsz-e pofonokat tőle, meg sodor-e olyan embereket,akik atvagnak, hanem hogy fel tudsz-e állni utána. Egyedülálló vagyok, a környezetemben a korosztályomban sokan már gyereket nevelnek, és tele a Facebook csoda képekkel, közben még egy csomorol tudom,hogy hogy csalja a párját a háta mögött,vagy épp prostikhoz jár. Sajnos nagyon nehéz jó társat meg barátot találni,és bármikor lehet,hogy arcon csap:(
2022. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

39 vagyok, az érdek emberek betalálnak sajna, de szerencsére kevés ilyen "munkatársam" van, de elég is.

Változtass a stílusodon, a személyiségeden, ez sokat segít a dolgon. Mond ki többször, hogy NEM, legyenek érezhető határaid.

2022. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egész társaságod a fosbuk
2022. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3, ez nem igaz. Nem is szoktam kb posztolni semmit, engem nem érdekel, hogy ki mit rak ki, kinek milyen dolgai vannak, stb. Barátaimat is én mindet személyesen ismertem, nem csak neten írogattam velük. Nem vagyok az az ember aki az instàn, meg a facebookon él. Instàm sincs. Sőt a többi barom platformon se lehet engem elérni, például Tiktok, Snapchat, meg hasonlóak. Nem vágyom ezekre.

Csak azért vagyok fent fb-n, mert kell a sulihoz, meg a munkahelyhez, mert mindenhez van csoport, ahonnan tájékozódnom kell. Ha ezekhez nem kéne, nem lenne. Már többször függesztettem is a profilom egyébként, mert úgy éreztem, hogy nem kell.

Nem vagyok làjkvadàsz, pláne hogy nem is posztolok.

Én szeretek inkább személyesen megélni dolgokat, mint sem online csináljak bármit, legyen az online "nyílt nap", vagy online mozi, vagy bármi. Online engem semmi nem érdekel.

Úgyhogy én pont nem az vagyok, el vagy tévedve.

2022. jan. 5. 03:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkozás a férfiakkal.

Nem kell sírni és nem kell sietni.

A heteroszexuális kapcsolat a legjobb.

2022. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!