Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Izoláltan élő emberek, ti...

Izoláltan élő emberek, ti mivel próbáljátok érdekesebbé tenni az életet?

Figyelt kérdés
Én most a desszerttel kezdem az étkezést, utána főétel, végül a leves.

2022. jan. 19. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában pont azért csinálok kevés programot, mert túl sok az inger. Dolgozom, tanulok, azért apummal rendszeresen találkozunk, vannak barátaim, orvosokhoz járok kivizsgálásokra, a munkahelyen gyakran váltok, mert vannak céljaim (elsősorban NEM anyagi), amit még nem értem el. Általában csak arra vágyom, hogy a négy fal között tényleges szabadidőm legyen.


Amúgy egyszerre leves, főétel és desszert? Belém vagy egy teljes adag fér (de olyan helyen, ahol az nem brutálisan nagy), vagy egy féladag és desszert. Mondjuk nem szeretem teleenni magam, inkább többször eszem.

2022. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Most éppen sorozatokat nézek, a 27. rész után megnéztem a legutolsó, 115., befejező részt, azóta tallózok a köztes fejezetekben. Néha értem is.
2022. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Érdekessé? Hát nem azzal, hogy milyen sorrendben eszem az ételt. :D

Én könyvet olvasok, filmet nézek és nyelvet tanulok.

2022. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 1-es vagyok, azért írtam azt, amit, mert nem értem, hogy tudnak unatkozni az emberek. :D Amúgy valahol irigylem is őket.


Amikor tényleges szabadidőm van, akkor legtöbbször cikkeket, fórumokat olvasok és videókat nézek azokban a témakörökben, amik éppen érdekelnek, például egészség, úszók, műszaki dolgok, közlekedés, ilyesmik. Vannak növényeim, őket is gondozni kell, néha főzök. Igyekszem minél többet sportolni, otthon is edzek (taposógép, futópad, súlyzók, fitness ball stb), elmegyek kocogni, bicajozni, amikor épp időmilliomos vagyok, akkor úszni is. Úszás, futás, bicaj és túrázás terén vannak célkitűzéseim is.

Elég ritkán nézek filmet, sorozatot, de előfordul, általában osztott figyelemmel, tehát a telón pl játszom közben. Regényt, ha átlagoljuk, egy-kétévente olvasok egyet.

2022. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Tudsz élni... :D
2022. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdek bekattanni, értelmetlen dolgokkal. Tanulok suli mellett, de nincs jövője.
2022. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Madaretetomet nezegetem, sot fenykepezek allvannyal. 1000 darabos puzzle, nemzetkozi radiok, podcastok, temak korbejarasa, de angolul es csak eredeti forrasokbol. Utcanezetektol kezdve tortenelmi, foldrajzi, biologiai temak utan netes szorfozes. No vagyok, a korombeli pcsaktol kivagyok, covid elott se talaltam tarsasagot, mert a pasikat kedvelem, de not latnak bennem.
2022. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!