Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek nincsenek még emberi...

Kinek nincsenek még emberi kapcsolatai?

Figyelt kérdés
Hogy viseled?
2022. márc. 26. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Jelen.
2022. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű munkahelyi kapcsolataim vannak, de mély, személyes kapcsolataim nincsenek és nem is igénylem. Jól érzem magamat egyedül.
2022. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

nekem.

Én bírom, szeretek egyedül lenni.

De azért közben szeretnék egy nőt mellém is....

2022. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sosem volt. Barátaim se, de szerelmi kapcsolatom sem. Viszonylag depresszióban meg testképzavarosan, két öngyilkossági kísérlet után egész jól bírom, még pár évig, aztán viszlát zord világ.
2022. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem nagyon vannak. Volt egy elég jó barátom, vagyis azt hittem, viszont 6 év után konkrétan eltűnt, ennyi volt, ignorál. Igazából ő volt az egyetlen tényleges barátom. Mostanában ha beszélgetek is emberekkel, általában felszínes az egész. Mindig is nehezen barátkoztam, most is, hiába beszélgetek azért néha emberekkel, nem tudom, hogy a szimpla felszínes beszélgetésből hogyan kell továbblendülni és valami mélyebbet kialakítani. Én sosem voltam az a nagy szociális ember, nem kell nekem egy nagy baráti társaság, viszont 1-2 rendes barátnak örülnék, viszont annál többre nem tartok igényt. Amúgy általában én is jól érzem magam egyedül, de akkor vannak az ilyen magányos napok, amikor bárcsak lenne valaki, akivel találkozhatnék. Viszont nem tudom, nekem a barátkozás nehezen ment mindig is. Nem tudom, hogy hogyan kell az ilyen felszínes beszélgetésekből továbblendülni. Egyetemista vagyok. Itt is, van amikor órán beszélgetek a mellettem ülővel egy keveset, de nem tudom, hogy ebből hogyan lehetne többet kihozni, mert általában egyszer beszélek azzal az adott emberrel azon az egy órán, és ennyi volt.
2022. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Jelen. Néha itt próbálok keresni személyt barátkozásra, de szinte mindig elhal az egész folyamat...(F)
2022. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
4# inkább menj szakemberhez öngyilkosság nem megoldás.
2022. márc. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek emberi kapcsolataim, de nincs is rá igényem, hogy legyenek.
2022. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nincsenek.

Barátok csak magukkal foglalkoznak, család már szétesett,munkahely híg közösség.

Négy éve magamban vagyok, megszoktam.


53/f

2022. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülők, testvér, van majdnem napi szinten, de az nem olyan.

Középiskola után (2014) megszűnt minden "baráti" ismerősi kapcsolatom, alapvetően, jól viselem, de van az-az időszak 1-2 óra vagy esetleg 1-2 nap, amikor hiányzik.


Mentális betegségeim miatt alakult így, sajnos későn kerültem szakemberhez.

2022. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!